Ruch oporu w Europie 1939-1945

Bellona
2015-10-01
2015-10-01
Tomasz Prochenka, Michał Wasilewski

Publikacja "Ruch oporu w Europie 1939–1945" to książka, którą przeczytać można w ramach wprowadzenia do tematu, jakim jest historia ruchów wyzwoleńczych w czasach II wojny światowej. Po szczegóły trzeba jednak sięgnąć do innych prac naukowych. Niemniej jednak jest to napisana przystępnym językiem, wartościowa pozycja, jaką warto poznać.

Całość na: http://wiedzma-czyta.blogspot.com/2016/02/philip-cooke-i-ben-h-shepheard-red-ruch.html

Całość na:...

Dodaj cytat z książki Ruch oporu w Europie 1939-1945