Lifers

Jane Harvey-Berrick Wydawnictwo: Harvey Berrick Publishing literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Harvey Berrick Publishing
Dramat śmierć więzienie miłość przebaczenie
literatura obyczajowa, romans
angielski
Dramat śmierć więzienie miłość przebaczenie

Na półkach: , , , , ,

Pokochałam Jane w trakcie czytania Slave to the rhythm. Każda następna książka udowadniała, że autorka ma serce i duszę niezwykle wrażliwą na ludzka krzywdę i potrafi o tym pisać. Czytanie jej książek, to jak oglądanie oscarowego filmu. Wyobraźnia szaleje, widzisz dokładnie to, co czytasz.
Lifers, to kolejna rewelacyjna pozycja rozrywająca serducho i zmuszająca do...

Cudowna książka... W przeszłości Jordana wydarzyła się tragedia a on sam musi za to odpokutować. Powraca do miasteczka w którym jest niechciany, poniżany, wyzywany... Jest tylko jedna osoba, która widzi jego duszę, cierpienie i zmaganie się z przeszłością...
Książka jest piękna, pełna emocji a głównych bohaterów nie da się nie kochać :-) polecam.

Bardo dobra.

Po ośmiu latach Jordan wychodzi z więzienia i dalej nie może się pogodzić z tym, co zrobił. Az na swojej drodze spotyka nazwałabym ją aniołem stróżem i dostrzega w nim dobro. Ona pomaga mu, on pomaga jej uwierzyć w miłość.

Dobrze napisane, ciekawe, nie ma chwili nudy. Będziecie płakać, śmiać się z żartów Torrey, ale miło spędzicie czas czytając tą książkę.

Przeciętna książka, aczkolwiek ciekawi bohaterowie. Podczas czytania bardzo współczułam Jordanowi; tyle musiał przechodzić ze strony obcych ludzi, przyjaciół, a nawet własnych rodziców! Nie do pomyślenia! Torrey to bardzo intrygująca młoda kobieta. Pewna siebie i energiczna. Wprowadziła w życie Jordana coś nowego ;)

• 2018
  • E-book