Graficzna Podróż

Phillip ButahEd Sheeran Wydawnictwo: Insignis biografia, autobiografia, pamiętnik
A Visual Journey
A Visual Journey
biografia, autobiografia, pamiętnik
Michał Strąkow
Ed Sheeran

Nie przepadam za biografiami ale te była ukazana w tak cudowny i trafny sposób, że nie łatwo się je oprzeć. Historia sama w sobie nie jest niczym nowym dla mnie ponieważ artystę znam na wylot ale ukazanie tej historii na nowo w opisowy sposób było cudowne. Cudownym elementem tej biografii jest ogromna ilość oryginalnych rysunków które są jednym z najcudowniejszych...

Recenzja -> http://bycie-molem-nie-jest-zle.blogspot.com/2016/11/ed-sheeran-graficzna-podroz.html

Na polski przekład książki trzeba było długo czekać, więc jako ogromna fanka Eda czytałam znaleziony w internecie blog na którym książka była amatorsko tłumaczona. Teraz po latach gdy jestem starsza i moje emocje wobec nastoletnich idoli opadły z wielką nutą sentymentu przeczytałam tę książkę. Oczywiście śledząc niegdyś bardzo pilnie artystę byłam "bardzo w...

Ed Sheeran to spoko facet, a ta autobiografia to jedynie potwierdza. Kto by pomyślał, że ktoś taki jak "Edek" był kiedyś... bezdomnym z wyboru? Tylko czytać!

To nie jest typowa biografia sławnej osoby, więc jeśli szukasz sekretów z życia prywatnego Eda Sheerana to lepiej po nią nie sięgaj, bo się rozczarujesz.
Co za to można w niej znaleźć? Przede wszystkim cudowne prace naprawdę uzdolnionego artysty, drugiego autora, o którym trochę się zapomina, a akurat w przypadku tej książki jest on moim zdaniem nawet ważniejszy, ponieważ...

Bardzo dobrze opisana, wyboista droga na szczyt. Lektura obowiązkowa dla każdego fana Eda!

Ed Sheeran nie jest zwykłym piosenkarzem. To również tekściarz, który swymi słowami chwyta ludzkie serca, a ich dusze przenosi do innego świata. Jest przy tym instrumentalistą, który za pomocą gitary przekazuje emocje płynące ze swoich utworów. Z roku na rok, jego twórczość ulega przemianom. Zaczynał od utworów, które były grane w niszowych stacjach, a dziś jego piosenki...

Nie czytałam wielu biografii, natomiast ta skradła moje serduszko. Wygląda jakby była pisana całkowicie szczerze i to mnie w niej przekonuje. W tej książce nie mamy opisanej tylko drogi artysty od tej pozytywnej strony i jego osiągnięć, ale także poznajemy jego negatywne cechy i zachowania.
Książka jest fantastyczna!

Wiele się dowiedziałam. Podczas czytania tej książki uzupełniałam nieznane mi informacje na temat Eda. Poznałam utwory, których - przyznam się - nie słyszałam wcześniej, mimo tego, jak lubię tego artystę. Wytrwałość, pozytywna energia i zdeterminowanie. Świetna podróż. Piękne dzieła Phillip'a Butah'a.

Bardzo fajna, miło się czyta, ciekawa biografia, zupełnie różna od typowych celebrytów wykreowanych na gwiazdy. Widać, że Ed był otoczony przez ludzi sztuki i ma to duży wpływ na jego twórczość.

Dyskusje

• Chcę w prezencie