Red Lipstick Monster. Tajniki makijażu

Flow books
2015-11-04
2015-11-04

więcej Więcej

Niewątpliwa nowość na rynku wydawniczym. Doskonałe kompendium wiedzy, które pozwoli utrwalić i udoskonalić warsztat niezależnie od poziomu zaawansowania. W połączeniu z materiałami video proponowanymi przez autorkę (Ewę Grzelakowską-Kostogul) pozycja ta staje się nierozłącznym elementem makijażowej układanki.

Polecam, książka podaje proste wskazówki, które pozwalają rozwijać umiejętności makijażu. Jako osoba początkująca jestem z niej bardzo zadowolona i niektóre z rad zawartych w książce wcieliłam w życie.

Bardzo dobry poradnik dla początkujących. :)
Można poznać parę trików, chociaż jak dla mnie zbyt wiele informacji powszechnych - bardziej przydadzą się osobom, które dopiero zaczynają z makijażem. :)

Bardzo fajny poradnik dla osób interesujących się makijażem. Przepiękne zdjęcia! Dzięki tej książce zaczęłam konturować twarz :) Mnie najbardziej zainteresował rozdział dotyczący makijażu oka, szczególnie jakie kolory cieni dobrać do koloru naszej tęczówki - świetne. Dodatkowo wróciłam do tej książki po czasie, by zobaczyć triki w makijażu dla osób noszących okulary, które...

Idealny poradnik dla osób początkujących takich jak ja :)

Poradnik dla osób zaczynających malowanie. Ładne zdjęcia i tylko tyle. Wolę obejrzeć filmiki na youtube.

Szkoda pieniędzy.
Nie ma tu żadnych tajników.
Takie same wskazówki bez trudu znalazłam w internecie.
CAŁKIEM ZA DARMO!
A Ewa jest dobitnym przykładem, że jak urody nie ma to święty Boże nie pomoże. Na zdjęciach w książce widać to wyraźnie - brak powalającej metamorfozy za to mnóstwo obróbki fotografii.
Żeby nie było, że jestem złośliwa : pokazałam tę książkę facetom w...

Dlugo wahałam się czy kupić ksiazke RLM. Zupełnie niepotrzebnie! Tak jak dziewczyny pisały, czyta się dobrze, jest wiele wskazowek dla początkujących! Nic tylko zasiasc i... Próbować zrobic perfekcyjny makijaż!

Podstawy podstaw z makijażu. Dla laików makijażu - dużo przydatnych, podstawowych informacji. Dla kobiet już " w temacie" raczej mało przydatna.

+prosty i zrozumiały język

- dużo zdjęć, mało tekstu
-zdecydowanie lepszym i bardziej efektywnym rozwiązaniem jest uczenie się z kanału RLM na Youtube - książka może być tylko małym wstępem.

Książka super dla osób chcących podszkolić się w sztuce makijażu lub dla początkujących. Nie dowiemy się z niej niczego odkrywczego, nie poznamy żadnych tajnych tajników. Książka zawierająca podstawy podstaw, więc warto sięgnąć po nią w przypadku, gdy nasza makijażowa wiedza wynosi 0%. Jeśli jednak choć troche interesujemy się tematem, to pewnie wielokrotnie natknęliśmy się...

1 190
  • Chcę w prezencie