Pewnego dnia

Patronat LC
David Levithan Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Każdego dnia (tom 2) Seria: #GOYOUNG literatura młodzieżowa
Another Day
Data 1. wydania:
2015-08-25
Donata Olejnik
Wydawnictwo Dolnośląskie
chłopak dziewczyna fantasy książki dla młodzieży literatura amerykańska literatura dla młodzieży miłość podróż w czasie podróż w czasie i przestrzeni samotność uczucie
Another Day
Każdego dnia (tom 2)
literatura młodzieżowa
Donata Olejnik
#GOYOUNG

Oficjalne recenzje i

Miłość tragiczniejsza od tej z „Romeo i Julii”?

[ 22 ] Link do recenzji

Historia jest ta sama co w pierwszym tomie, tylko, że z punktu widzenia Rihannon. Dlatego też, polecam czytać ją po dłuższej przerwie od pierwszego tomu. Liczyłam na dalszy ciąg wydarzeń w tej powieści, ale wynagrodził mi to 3 tom.

Piszę tę opinię na 40 stron przed końcem ksiązki z nadzieją, ze to pomoze mi dociągnąć czytanie do końca. Tragedia. Na moją ocenę wpływa oczywiście fakt, ze nie znoszę czytać powieści, których fabuła jest taka sama, lecz opowiedziana z innej perspektywy. Ale tutaj autorka według mnie przegięła - momentami wszystko jest tak identyczne do poprzedniej części, ze łapałam się na...

Warto przeczytać dla samego zakończenia książki.

Ten tom jest po prostu dopowiedzeniem pierwszego tomu w postaci perspektywy widzenia Rihannon. Nie uważam, że "Pewnego dnia" jest zbędne, aczkolwiek oprócz wcześniej wspomnianego przeze mnie zakończenia nie wnosi nic szczególnego do całokształtu powieści.

Nic ciekawego,pierwszy tom super ten niekoniecznie.

Jest to kontynuacja książki pt. "Każdego dnia"

Teraz patrzymy oczami Rhiannon, która poznaje człowieka, którego nie da się określić stałymi słowami. Nie można powiedzieć, że jest wysoki, niski, szczupły czy grubszy. Nie da się powiedzieć, że ma ciemne czy jasne włosy, proste czy kręcone. Każdego dnia A budzi się w innym ciele. Pewnego dnia nasz bohater - A -zakochuje się w...

Mogłoby się wydawać, że ta książka jest zbędna. Moim zdaniem jest to fajne uzupełnienie historii oraz jeszcze lepsze poznanie Rhiannon. Jest dużo nowych wydarzeń, a te już nam znane widziane oczami głównej bohaterki. Za po części powtarzanie wydarzeń z „Każdego dnia” ocena musi być niższa. ☺️

Trochę się zawiodłam, ponieważ spodziewałam się dalszych losów bohaterów. Okazało się, że jest to ta sama książka pisana oczami dziewczyny.

Zawiodłam się, ponieważ myślałam, że będzie to kontynuacja książki 'Kazdego dnia', a okazała się być tą samą historią tyle, że opowiedzianą z perspektywy dziewczyny.

Spodziewałam się kontynuacji "Każdego dnia", jednak książka okazała się być tą samą historią z perspektywy Rhiannon. Mogłam przeczytać opis tej części przed przeczytaniem, owszem, jednak mimo to "Pewnego dnia" przedstawia nowe spojrzenie na wydarzenia z poprzedniej części i pozwala zagłębić się w świat przedstawiony, co jest dużym plusem. Osobom, które przymierzają się do...

Dyskusje

1 671