Uniwersalny ton. Historia mojego życia

Carlos Santana Wydawnictwo: Bukowy Las Seria: Muzycy biografia, autobiografia, pamiętnik
The Universal Tone: Bringing My Story to Light
Iwona Michałowska-Gabrych
Muzycy
muzyka autobiografia rock blues gitarzyści Carlos Santana

2062

Autobiografia Carlosa Santany jest jak jego muzyka - uduchowiona, porywająca, niezwykle prawdziwa. Poznajemy jego niezwykle trudne życie rodzinne i rozwój kariery muzycznej. Poznajemy "Anioły", które stanęły na jego ścieżce życiowej i zawodowej. Wreszcie poznajemy jego inspiracje muzyczne.

czy istnieje bardziej uduchowiona autobiografia?

Na półkach: , , , , , , ,

Lektura autobiografii Carlosa Santany uświadamia, jaką głęboko uduchowioną osobą jest legendarny gitarzysta. I nie chodzi tu tylko o tradycyjne katolickie wychowanie w meksykańskiej rodzinie, ale o bardziej zróżnicowany - lecz nadal spójny - system wierzeń i przekonań opartych na chrześcijaństwie, buddyzmie i hinduizmie (Santana był swego czasu - podobnie jak inny znany...

Carlos Santana to jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzyków na świecie. Jego utwory łączą w sobie melodie latynoskie, karaibskie, afrykańskie oraz blues, rock i jazz, jest to po prostu Uniwersalny ton, który rozbrzmiewa w sercach wielu z nas.

Autobiografia Carlosa Santany to książka, która wymaga skupienia. Nie jest to lektura na jeden czy dwa wieczory. Jednak jest to...

• Muzyka: Biografie, wywiady, antologie tekstów
  • Wciągająca
  • USA 🦅