Czy Pan istnieje, Panie mecenasie?

Okładka książki Czy Pan istnieje, Panie mecenasie?
Barbara Gordon Wydawnictwo: Pomorze kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Pomorze
1984-01-01
1984-01-01

Zbiór klasycznych opowiadań kryminalnych. Mają wszystko czego należy od takich wymagać: niebanalna, trzymająca w napięciu fabuła, charakterystyczny bohater. Każde z opowiadań to inna zbrodnia, jednak nie banalne morderstwo a inteligenta analiza ludzkiej przywary: zawiści, żądzy pieniądza czy bezwzględnego i bezinteresownego wykorzystania słabszego. Do tego świetny warsztat i wyważony język.
Czy można jeszcze coś dodać aby zachęcić do sięgnięcia po ten tomik?
Otóż tak. Osoba autorki - dzisiaj zapomniana Barbara Gordon, dawniej znana autorka kryminałów, treść jednego z nich stała się kanwą dla odcinka 07 zgłoś się. Pisarka, tłumaczka i poetka. Polecam!

Dodaj cytat z książki Czy Pan istnieje, Panie mecenasie?