Czy Pan istnieje, Panie mecenasie?

Barbara Gordon Wydawnictwo: Pomorze kryminał, sensacja, thriller
Pomorze
kryminał, sensacja, thriller
1984-01-01

Zbiór klasycznych opowiadań kryminalnych. Mają wszystko czego należy od takich wymagać: niebanalna, trzymająca w napięciu fabuła, charakterystyczny bohater. Każde z opowiadań to inna zbrodnia, jednak nie banalne morderstwo a inteligenta analiza ludzkiej przywary: zawiści, żądzy pieniądza czy bezwzględnego i bezinteresownego wykorzystania słabszego. Do tego świetny warsztat...

• PRZECZYTANE 2021
  • Gordon Barbara
  • Ebooki i audiobooki
  • Domowa Biblioteczka
  • Chcę mieć
  • Audiobook
  • Audiobook

Dodaj cytat z książki Czy Pan istnieje, Panie mecenasie?