Rozbite gniazdo

Barbara Gordon Wydawnictwo: Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej literatura faktu
Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej
dziewczynka wojna młodzież powstanie warszawa
literatura faktu
dziewczynka wojna młodzież powstanie warszawa

Czytając tę książkę miałem nieodparte wrażenie, że została napisana na jakiś konkurs: może 'Dzieci Zamojszczyzny'? Może 'Wysiedlenie oczami dziecka'? W każdym razie 'po linii i na bazie'. 'Młodzi inaczej' wiedzą o co chodzi.
Książka jest słaba - nawet jako powieść dla młodzieży. Pisana u zmierzchu PRL, adresowana była do innej mentalnie młodzieży. Dziś nie ma nawet szansy,...

szybko przeczytana :))

Zabrałam tę książę z maminej biblioteczki żeby - w wolnym czasie i w czasie wolnym od czytania nowości - przeczytać "jakąś staroć" :)

Opis książki bardzo mnie przyciągnął a, że interesują mnie historie ludzi, którzy przeżyli wojnę, postanowiłam ją przeczytać i niestety zawiodłam się. Początek ciekawy, nawet wciągający. Od ok.70 strony zaczęłam "przeskakiwać" strony bo w...

• Chcę mieć
  • Pat
  • Kids
  • 2015
  • 2019

Dodaj cytat z książki Rozbite gniazdo