Na psa urok! Opowiadania o psach

Okładka książki Na psa urok! Opowiadania o psach
Grażyna BąkiewiczWojciech Cesarz Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura Seria: Z parasolem opowieści dla młodszych dzieci
opowieści dla młodszych dzieci
Z parasolem
Wydawnictwo Literatura
2015-10-13
2015-10-13
pies

Aaaa! Moja dusza psiary jest w pełni usatysfakcjonowana tą książką! Dobrze, że nie dojrzałam na fotografii okładki dopisku „Polscy pisarze/psiarze dzieciom”, bo pewnie bym jako osoba w wieku mocno dojrzałym nie kupiła, ale zapewniam, że i osoby dorosłe mogą te 15 opowiadań bez ujmy dla intelektu przeczytać. Piękna polszczyzna (np. określenie psa jako „biało-złota zamieć czystej radości”), piękny styl, ładne kolorowe ilustracje, twarda oprawa – słowem piękne wydanie. Treść opowiadań - większość autentyczna, o własnych lub obserwowanych psach, o ich niezwykłej intuicji, uczuciowości i radości - ogrzewa serce.
Opowiadania na zamówienie wydawcy napisali nastepujący autorzy: Agnieszka Frączek, Zuzanna Orlińska, Paweł Wakuła, Renata Piątkowska, Barbara Kosmowska, Katarzyna Terechowicz, Wojciech Cesarz, Grażyna Bąkiewicz, Marcin Pałasz, Joanna Papuzińska, Anna Czerwińska-Rydel, Kalina Jerzykowska, Katarzyna Ryrych, Barbara Gawryluk, Grzegorz Gortat, Barbara Stenka.

Bardzo polecam, nie tylko psiarzom!

książka zawiera krótkie,acz treściwe opowiadania o psach i ich perypetiach. Lektura warta uwagi dla każdego,bez względu na wiek.Pokazuje jakim wspaniałym zwierzęciem jest ten czworonóg,jaka potrafi być siła przyjaźni i poświęcenia tego futrzaka. Każda historia przywołana na tych kartkach jest inna, niepowtarzalna i godna uwagi. Polecam wszystkim,którzy kochają te mądre zwierzęta:)

W tej książce jest dużo opowieści o psach.

W tej książce jest dużo opowieści o psach.

To mój ulubiony zbiór o pieskach. Moje najbardziej ulubione opowiadanie (choć wszystkie były fajne) to "Kolorowa przyjaciółka z gór".

1973

Świetny zbiór. Pełen ciepła i humoru. Polecam.

Świetny zbiór. Pełen ciepła i humoru. Polecam.

Dodaj cytat z książki Na psa urok! Opowiadania o psach