Czart : pies lawinowy

Barbara Gawryluk Wydawnictwo: Zielona Sowa opowieści dla młodszych dzieci
Zielona Sowa
opowieści dla młodszych dzieci
2018-01-01

Książka ta trafiła mi się do przeczytania na konkurs Wielki Maraton Czytelniczy. Dowiedziałam się z niej jak zachowywać się w górach. Jaki numer ma TOPR, a na samym końcu napisane jest trochę o Tatrach i pierwszych psach lawinowych.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Może i nie za gruba, ale bogatą w ilustracje i z dużym tekstem odpowiednim do samodzielnego czytania. Moje dziecko zadowolone, że dowiedziało się z niej czegoś ciekawego.

Ciekawa książka i ładna grafika.

Wartościowa książka przybliżająca dzieciom temat lawin w górach i słownictwo z nimi związanie. Wskazuje, jak ważny w akcji ratunkowej jest psi nos oraz sprzęt ratunkowy.

• Dla dzieci
  • Biblioteka
  • Dziecięce
  • Dzieciaki
  • Dla dużych i małych
  • Wielki Maraton Czytelniczy
  • Im wyżej, tym lepiej: sekcja dziecięca

Dodaj cytat z książki Czart : pies lawinowy