W głębi lasu

The woods
kryminał, sensacja, thriller
Zbigniew A. Królicki

Ach! Co za emocje! 😍
Właśnie skończyłam czytać "W głębi lasu" Cobena. To świetny thriller, którego nie sposób odłożyć bez poznania zakończenia. Czyta się go z zapartym tchem!

Głównym bohaterem jest Paul, którego życie nie rozpieszcza. Sześć lat temu zmarła mu żona, zaś wcześniej zginęła siostra a matka odeszła. Niestety, kobiety w jego życiu nie zagrzewają miejsca na zbyt...

Końcówka dobra, ale cała książka przeciętna

Dla mnie bardzo przeciętna książka, strasznie się wynudzilem czytając tą książkę. Już nigdy więcej Nie sięgną po tą książkę.

Opowieść jest średnia, nie wciągała mnie tak bardzo aby nie móc się doczekać zakończenia. I właśnie na zakończenie czekałam najbardziej, myśląc że właśnie tu mnie zaskoczy. Jednak nie... Było dziwne i bez polotu. A serial netflixowy jest gorszy od książki.

Bardzo dobra lektura. Zakończenie w stylu H. Cobena - zaskakujące.

Serial był świetny dobrze zrobiony, wciągający. Książka jest natomiast bardzo przeciętna, a wątek trwającego 6 tygodni wakacyjnego związku nastolatków, po którym miłość przetrwała 20 lat, jest po prostu słaby.

Jest to pierwsza książka H. Cobena, po którą sięgnęłam, i się nie zawiodłam. Bardzo mnie wciągnęła, jest zdecydowanie lepsza od jej serialowej ekranizacji.

Pierwsze spotkanie z Cobenem jak najbardziej na plus. Bardzo dobra historia. Polecam!!

"W głębi lasu" książka bardzo mnie wciągnęła, przeczytałam ją w parę godzin. Świetny kryminał, fabuła ciekawa. W książce znajdziecie pełno tajemnic i bólu, zakończenie którego wogòle się nie spodziewałam. Polecam chętnie sięgnę po kolejne książki tego autora.

"W głębi lasu" to pierwsza książka Cobena, po którą sięgnęłam. Słyszałam wiele dobrych opinii o jego dziełach, co skłoniło mnie do zakupu książki. Liczyłam na dreszczyk emocji, niebanalną zagadkę oraz ostro wykreowanych bohaterów. I nie zawiodłam się. "W głębi lasu" przyniosło mi samą radość z czytania, nie odczuwałam uczucia znużenia czy niechęci do postaci, jak to czasem...

Dyskusje

12 225