Za garść srebrników

Okładka książki Za garść srebrników
Krzysztof Spadło Wydawnictwo: Wydawnictwo Silver Lemon Cykl: Skazaniec (tom 3) Seria: Skazaniec kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Skazaniec (tom 3)
Skazaniec
Wydawnictwo Silver Lemon
2015-09-21
2015-09-21
Krzysztof Spadło literatura polska Skazaniec więzienie thriller/sensacja/kryminał

Z kazdym tomem niestety coraz gorsza, bardziej nudna i przewidywalna....numerologia nieznosna.

Więzienie to nie jest miejsce, gdzie ludzie staja się lepsi. Wręcz przeciwnie.

Więzienie to nie jest miejsce, gdzie ludzie staja się lepsi. Wręcz przeciwnie.

Kontynuacja niesamowitych przygód i zmagań z trudami więziennego życia głównego bohatera.

2039

Atmosfera na zewnątrz gęstnieje. Zbliża się wybuch II wojny, ale w więzieniu życie toczy się swoim torem. Pojawia się jednak nadzieja, że wojna oznacza wolność. I co? I pstro! Zaczynam III tom!

Kolejna świetna część serii. Tym razem bohater zmaga się z nałogiem i poczuciem beznadziei. Podobnie do poprzednich części jest to bardzo wciągająca, świetnie napisana historia z bardzo emocjonującym zakończeniem, czyta się płynnie i przyjemnie. Polecam i już czekam na kontynuację.

Kolejny dobry kawałek literatury. Świetna książka.

Kolejny dobry kawałek literatury. Świetna książka.

Daje 10 każdej części serii Skazaniec. Całość i każda część z osobna jest reeeeewelacyjna. Krzysztof Spadło rewelacyjnie opisuje pobyt w więzieniu jednego człowieka od czasów międzywojennych po współczesne. Czasami miałem wrażenie że, gdyby nie wiek autora opisuje swoje przeżycia z pobytu w więzieniu.
Zapraszam po audiobooki na moim chomiku Antek731
Tylko profesjonalni lektorzy wszystkie audiobooki w całości i sprawdzone.

Zapraszam po audiobooki na moim chomiku Antek731
Tylko profesjonalni...

przedwojenna Symetria

ta historia / seria jest taka ...
nie wiem czy to dobre wyrażenie - ludzka

ciekawi mi ten świat
chce czytać dalej

przedwojenna Symetria

ta historia / seria jest taka ...
nie wiem czy to dobre wyrażenie - ludzka

ciekawi mi ten świat
chce czytać dalej

Najlepsza część jak do tej pory. Aż zacząłem sprawdzać fakty historyczne czy to fikcja literacka czy prawda.

Recenzja w 5 zdaniach:

W porównaniu z poprzednimi częściami: autor cały czas trzyma poziom, jednak postaci stworzone w pierwszych częściach miały w sobie więcej życia, były bardziej złożone, przez co lepiej zapadały w pamięć. Fabuła jest dobra, ale minęły 3 tygodnie od zakończenia książki i już nie do końca pamiętam, co w niej było. Co nie zmienia faktu, że czyta się dobrze. Dałbym 6 gwiazdek, ale po namyśle dałem 7 za zakończenie. Ostatnie 10 stron - majstersztyk! Warto przeczytać dla samego zakończenia, którego pozazdrościłby niejeden serial. P.S. Audiobook jak zawsze w tej serii - świetny

Recenzja w 5 zdaniach: