Niepokorni

Vincent V. Severski Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Nielegalni (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
2019-11-13
2016-11-09
Czarna Owca
agent Europa niebezpieczeństwo podstęp Polska Rosja szpieg śledztwo tajna misja tajny wywiad terroryzm walka o władzę
Nielegalni (tom 4)
kryminał, sensacja, thriller
2019-11-13
Inne

Świetna książka na zakończenie cyklu o przygodach Konrada i Sary.

Kontynuacja Nielegalnych. Moim zdaniem jedna z najlepszych powieści szpiegowskich ostatnich lat. Realistyczna, dobrze osadzona w realiach. Bardzo dobrze się czyta. Dla mnie super!!!

Ewidentnie może być kontynuacja. Ba! Powinna!

„Niepokorni” to czwarta i niestety ostatnia już część serii „Nielegalni”. To najbardziej mroczna karta z pracy wywiadowczej. To doskonałe zwieńczenie historii, którą wykreował Vincent V. Severski.
Sara i Konrad Wolski po udanej operacji wywiezienia Michaiła Popowskiego wracają do kraju. Pod ich nieobecność wiele wydarzyło się w strukturach wywiadowczych. Rozwiązano Wydział...

Kapitalne zakończenie serii.
Jaka szkoda że to już koniec perypetii Konrada, Sary, Lutka oraz pozostałych bohaterów. Bardzo się z nimi zżyłem.

Tom 4-ty jest krótszy od pozostałych trzech, a to dlatego że służy w głównej mierze do zamknięcia wątku Wiktora Popowskiego.

Zakończenie, nie jest może jakieś szalenie zaskakujące, ale wg. mnie jest ono realistyczne (jak cała...

super

Dla fanów "trylogii" Severskiego pozycja tak czy inaczej obowiązkowa, ale dla pozostałych - niekoniecznie. Pisana jakby na siłę i nagle się urywająca.

Ostatnia z tetralogii o szpiegach. Najcieńsza ale bardzo skoncentrowana na temacie.

Pora zakończyć cykl. Najkrótsza część i chyba najsłabsza. Czegoś mi tu zabrakło. Nie do końca mnie porwała ta historia, choć oczywiście to wciąż niezła książka. No ale chyba tylko niezła. Zabrakło mi ciekawszego zakończenia naprawdę dobrej serii. Niemniej z czystym sumieniem polecam.

Zakończenie zabiło potencjał

Dyskusje