Unspeakable

Okładka książki Unspeakable Michelle K. Pickett
Okładka książki Unspeakable
Michelle K. Pickett Wydawnictwo: Clean Team Publishing Seria: Freedom Series literatura obyczajowa, romans
Freedom Series
Unspeakable
Clean Team Publishing
2015-02-10
2015-02-10
9781634220194

Książka wciągnęła mnie od pierwszych stron i trzymała w napięciu do samego końca. Zakończenie historii a szczególnie wytłumaczenie tajemnicy z którą borykała się bohaterka wydawało mi się kiepskie i nie pasowało mi by dziewczyna musiała znosić takie rzeczy. 🥺 I zabrakło mi w zakończeniu informacji co stało się z jej byłym chłopakiem. Miałam nadzieję na jakiś areszt lub przynajmniej zawiasy...🤔🤔

Bardzo dobra historia:) Czytałam ją jednym tchem w sumie zastanawiam się czemu ona była taka wchłaniająca bo przecież temat jak każdy inny...Odpowiedź jest prosta ta książka jest wyśmienicie napisana,czytając zapadasz się w nią!Polecam jak najbardziej:)

Cudowna historia poruszająca bardzo mocny temat! Polecam gorąco ;)

Cudowna historia poruszająca bardzo mocny temat! Polecam gorąco ;)

To jest książka, która na pewno zapada w pamięć. Co prawda czytając ją i czekając na ujawnienie tajemnicy przez Willow spodziewałam sie chyba czegoś mocniejszego. Wydaje mi się jednak, że po takim traktowaniu przez swoją matkę nie miałabym skrupułów żeby przerwać to wcześniej. Ona nie była warta takiego cierpienia. Polecam serdecznie.

Bardzo dobra książka. Podobała mi się. Od samego początku zastanawiałam się, co to za tajemnicę skrywa nasza główna bohaterka Willow. I zostałam rzucona na głęboką wodę - opis zachowania jej chłopaka Jadena sprzed i po poznaniu tej tajemnicy. No to o co chodzi? Siedziałam i czytałam do późnej nocy dopóki nie skończyłam, bo byłam naprawdę ciekawa.

Willow. Młoda dziewczyna, która była szczęśliwa w swoim związku z kapitanem drużyny futbolowej. Traktował on ją jak księżniczkę, naprawdę to było piękne, te opisy wspomnień. Było tak, dopóki nie poznał sekretu Willow, a wtedy zaczął traktować ją jak gówno. Była jego niewolnicą. Musiał wiedzieć, co, gdzie, z kim, po co. Szantażował ją.

Wtedy pojawia się Brody<3 Ten to dopiero ideał faceta! Przystojny, z poczuciem humoru i najważniejsze nie boi się stanąć w obronie Willow, gdy Jaden się nad nią znęca, a inni chowają głowy w piasek. Zaczyna się od przyjaźni, ale ta przyjaźń nie ma szans! Znowu ta popularna chemia!
Willow kilka razy próbowała zerwać z Jaden przed Brody'm, ale z marnym skutkiem. Teraz gdy ma Brody'ego nie boi się tego zrobić.
Ale skutki będą opłakane. Bo to nie tylko Jaden znęca się nad Willow. Jest jeszcze jej ojczym. Ale to znęcanie ma w sobie jeszcze głębszy sekret. Jeszcze większą tajemnicę.

Super!!!! Polecam:)

Willow. Młoda dziewczyna,...

Do polowy ksiazka strasznie nudna, a glowna bohaterka irytujaca. Pozwalala sie ponizac, bic i nic z tym nie robila. Po za tym czytajac te ksiazke czulam sie jakbym juz kiedys to czytala, duplikat serii Oddechy.

Przepiękna książka!!!

Przepiękna książka!!!

Książka interesująca. Jednak nie porusza dogłębnie. Willow jak dla mnie zbyt entuzjastycznie podchodziła do życia biorąc pod uwagę co ją spotkało. Jak dla mnie było to odrobinę przesadzone. Nie pozwoliła sobie praktycznie na ból czy smutek.

Ciężka ta książka. I nie mam na myśli jej wagi.

Ciężka ta książka. I nie mam na myśli jej wagi.

• New Adult
  • 2015