Pięć sposobów na upadek

Okładka książki Pięć sposobów na upadek
K.A. Tucker Wydawnictwo: Filia Cykl: Ten Tiny Breaths (tom 4) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Agnieszka Dyrek

2031 ocen

Ta część podobała mi się najbardziej! :D

Ta część podobała mi się najbardziej! :D

Luźna wciągająca książka na dzień. O benie i reese czytało się bardzo dobrze. Końcówka mogłaby być inna jednak książka zdecydowanie na plus.

Na półkach: , , , ,

Myślałam, że mi się ona spodoba i będzie się ją tak dobrze czytać jak poprzedni tom. Jednak okazało się, że pozycja ta była dużo słabsza. Nic się nie działo, a bohaterowie byli dość mdli i nie potrafiłam ich polubić.

Lekka, przyjemna ksiazka, dosyc przewidywalna

Lekka, przyjemna ksiazka, dosyc przewidywalna

Bardzo mi się podobała ta seria. Co prawda, nie ten przedział wiekowy, ale super się czytało. Autorka ma lekkie pióro, dobrze się czyta. Dużo zabawnych sytuacji, dowcipne i naturalne dialogi, sympatyczni bohaterowie.
W całej serii było dużo fajnych chłopaków, bardzo zakochanych w swoich dziewczynach, aż szkoda, że to tylko fikcja.
Polecam bardzo, nie zmarnowałam czasu i z przyjemnością cofnęłam się pięć lat wstecz, kiedy człowiek przeżywał podobne historie.
Szkoda, że to koniec. Ze wszystkich historii, ta wedlug mnie jest na 3. miejscu. Pierwsza- Kacey, druga- Cain.

Polecam bardzo, nie zmarnowałam czasu i z...

To jest zdecydowanie książka dla młodzieży. Po poprzednich częściach serii autorka wysoko postawiła poprzeczkę i niestety jestem zawiedziona. Nudziłam się bardzo.

Zajebiscie mi się czytało. Cala seria na pewno swietna. Co prawda ja lecę od końca ale jest ok. Łapie wszystko haha. Ksiazka świetna. Polecam cala serie

Właśnie skończyłam czytać ostatnią częśc "Ten tiny breaths" i jestem zachwycona. Wszystkie książki są tak wciągające, że ich się nie czyta, tylko pochłania. Mnie zajęło 3 dni przeczytanie całości.
Głównych bohaterów wszystkich części poznajemy już w "Dziesięciu płytkich oddechach". Są to dwudziestolatkowie, którym przyszło mierzyć się z bardzo poważnymi problemami. I tak mamy Kacey i Livie, które straciły rodziców w wypadku, Caina, którego rodzina została zamordowana, Charlie, którą ojczym zmusza do łamania prawa czy Reese porzucona przez ojca i niekochana przez matkę.
Są to książki naładowane emocjami, z szybką akcją i bardzo dobrze opisanymi postaciami, które od razu można polubić. Przy czym Autorka nie skupia się wyłącznie na głównych bohaterach, gdyż postacie poboczne również są wyraziste i znakomicie przedstawione.
Jednak moim zdaniem w powieściach najważniejsze jest zaufanie i przyjaźń, na których podstawie można budować dalsze relacje a rodzina to nie tylko ludzie połączeni DNA.
Szczerze polecam lekturę "Pięciu sposobów na upadek" jak i pozostałych trzech części.

Bardzo fajna pozycja dla nastolatek. Wciągająca, ciekawa. Głowna bohaterka nie jest boginią piękna, ma też nietypowe zainteresowania. Chyba to jedyna dziewczyna z całej serii, która wygląda przeciętnie. Za to Ben oczywiście jak wszyscy inni bohaterowie musi mieć dołeczki. Autorka ma obsesję na ich punkcie.

Jednym słowem: wciągająca 🙂

Jednym słowem: wciągająca 🙂