Pięć sposobów na upadek

K.A. Tucker Wydawnictwo: Filia Cykl: Ten Tiny Breaths (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Five Ways to Fall
literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Agnieszka Dyrek
1906 ocen 160 opinii

1906 ocen

Właśnie skończyłam czytać ostatnią częśc "Ten tiny breaths" i jestem zachwycona. Wszystkie książki są tak wciągające, że ich się nie czyta, tylko pochłania. Mnie zajęło 3 dni przeczytanie całości.
Głównych bohaterów wszystkich części poznajemy już w "Dziesięciu płytkich oddechach". Są to dwudziestolatkowie, którym przyszło mierzyć się z bardzo poważnymi problemami. I tak...

Bardzo fajna pozycja dla nastolatek. Wciągająca, ciekawa. Głowna bohaterka nie jest boginią piękna, ma też nietypowe zainteresowania. Chyba to jedyna dziewczyna z całej serii, która wygląda przeciętnie. Za to Ben oczywiście jak wszyscy inni bohaterowie musi mieć dołeczki. Autorka ma obsesję na ich punkcie.

Jednym słowem: wciągająca 🙂

Tak książka ma naprawdę ponad 500 stron? No cóż, nie zauważyłam tak szybko ją wchłonęłam. Bardzo wciągająca, zabawna i miła lektura. Wspominałam, że wciągająca? Bardzo polubiłam główną bohaterkę i nawet o dziwo cudownego fifarafe Bena. Polecam gorąco, świetna rozluźniająca lektura na kilka wieczorów (albo na jeden dzień jak w moim przypadku).

To zdecydowanie najlepsza część tej serii. Jest zabawniejsza i mniej przewidywalna niż poprzednie. Dzięki niej K.A. Tucker ląduje właśnie na liście moich ulubionych autorek.

Ben omotał mnie już w "Dziesięć płytkich oddechów". Ten facet jest notorycznym podrywaczem, ale w jakiś dziwnie uroczy sposób i trudno jest mieć mu za źle jego zachowanie. Przede wszystkim nie kłamie,...

Jestem absolutnie zakochana <3

no i zakończyłam bardzo dobrą serię książek dla nastolatek.
książki lekkie, ale z jakimś tam fajnym przesłaniem.
Reese po nieudanym małżeństwie oraz awanturze, której zwieńczeniem jest wizyta na komisariacie, wyjeżdża z przyjaciółkami na wakacje, po których ma uczyć się i zdać egzaminy prawnicze, aby pomagać w firmie jej ojczyma. Wakacje jak wakacje, alkohol, zabawa....

Pełna ciepła historia i świetny humor :)

Świetne, lekkie oderwanie od rzeczywistości, ciekawi bohaterowie, błyskotliwe dialogi i dużo humoru . Pierwsza książka podczas której tyle śmiałam się na głos. Według mnie najlepsza ze wszystkich części.

W moim mniemaniu jest to najsłabsza książka z całego cyklu.

Dyskusje

2 599