Proste drinki

Agnieszka Skupieńska Wydawnictwo: Skupieński Marketing kulinaria, przepisy kulinarne
Skupieński Marketing
drinki alkohole przepisy
kulinaria, przepisy kulinarne
drinki alkohole przepisy

Polecam bardzo serdecznie - pozycja obowiązkowa w każdym domu, przydaje się podczas imprez. Znajomi byli zachwyceni różnorodnością serwowanych drinków. Proste i przejrzyste opisy sprawiają, że każdy może zostać barmanem w swoim domu. POLECAM !!

"Proste drinki" to po prostu recepta na udaną imprezę! Znajdziemy tu zarówno klasykę drinkową, wariacje na ich temat oraz całkowite nowości. I przede wszystkim nie zbankrutujemy! Agnieszka Skupieńska proponuje nam przepisy z wykorzystaniem łatwo dostępnych alkoholi i produktów, co zdecydowanie odróżnia ją od innych autorów w tej tematyce.

Jako stała czytelniczka bloga...

Genialna książka! W końcu znalazłam przepisy na NAPRAWDĘ proste drinki, do których składniki mogę kupić w każdym prawie sklepie. Drinki na każdą kieszeń i umiejętności barmańskie. Duży plus za bardzo wygodny format i laminowane strony. Żadna impreza tej książce nie będzie straszna :)

Świetna książka! Polecam wszystkim!

Niezwykle przejrzysta książka z przepisami, którą wyróżnia nie tylko forma, ale i treść. Brak tu skomplikowanych przepisów, do których nie potrzeba wielkich umiejętności oraz wyszukanych składników. To książka dla każdego, kto chce przygotować we własnym domu coś dobrego, wyjątkowego dla siebie czy dla gości.

Dla mnie bomba :)

Super poręczna książka z prostymi przepisami nawet dla tych, którzy nie radzą sobie w kuchni! Ciekawa forma zapobiegająca zamoczeniu stron i niespodziewanemu zamknięciu się książki. Gorąco polecam.

Wspaniała forma!

To właściwie nie książka, bo do powieści się zasiada i ją czyta. W przypadku "Prostych drinków" sięgasz po nią, kiedy nachodzi cię ochota na fajnego drinka, albo chcesz zabłysnąć na imprezie. Myślę, że to już wystarczający powód, by zainteresować się tym tytułem!

Przepisy Agnieszki Skupieńskiej wyróżnia na rynku nie tylko temat, ale i formuła, w jakiej je wydała - pierwszy...

Świetnie wydana książka, lepiej przedstawionych przepisów kulinarnych nie mogę sobie wyobrazić :)

• Chcę kupić
  • 2015

Dodaj cytat z książki Proste drinki