Pierwszy milion z e-sklepu

Skupieński Marketing
sklep online e-commerce biznes poradnik przedsiębiorcy
biznes, finanse
sklep online e-commerce biznes poradnik przedsiębiorcy

Same konkrety, żadnego lania wody. Bardzo użyteczna wiedza dla osób myślących o sprzedaży produktów online, lub też takich którzy już taki sklep posiadają a poszukują możliwości rozwoju i inspiracji. Cenię Agnieszkę za wiedzę którą się dzieli w kwestii prowadzenia biznesu i rozwoju osobistego. Pisze jak jest i bez ściemy. A często dostaje od niej dużo za darmo z bloga...

• 2019

Dodaj cytat z książki Pierwszy milion z e-sklepu