Jedz i bądź piękna! Zdrowa dieta na każdą porę roku

Dorota Augustyniak-MadejskaBożena Biernot Wydawnictwo: Sensus zdrowie, medycyna
Sensus
jedzenie piękno zdrowie odżywianie dieta
zdrowie, medycyna
jedzenie piękno zdrowie odżywianie dieta

Nie ma żadnych naukowych przesłanek, by twierdzić, że istnieje jakikolwiek korzystny wpływ diety zgodnej z grupą krwi na zdrowie człowieka - jest to pseudonauka.

Publikacja Grupy Wydawniczej Helion to praktyczny poradnik dla każdego, kto chce zainwestować we własne zdrowie i dobre samopoczucie. W pierwszej części książki znajdziemy m. in. podstawowe informacje dotyczące funkcjonowania układu pokarmowego czyli małą powtórkę z lekcji biologii, informację jak na nasz organizm wpływa tłuszcz oraz odpowiedź na pytanie czy produkty light...

• Posiadam(ebook)
  • Ebooki