Polska i masoneria w przededniu wielkiego krachu

Stanisław Krajski Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu popularnonaukowa
Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
popularnonaukowa
2014-01-01

Żenująca twórczość fanatyka religijnego zniewolonego przez watykańskiego okupanta.

Dużo twierdzeń, za mało dowodów

Skrajne, ekonomiczne oszołomstwo. Chociaż biorąc pod uwagę "płodność" autora, wydawanie hurtowo krótkich książeczek, pisanych szybko na kolanie gdy tylko wyczuje pieniądz (jak np. po sprawie ukraińskiej w 2014 roku) i wielokrotnie powtarzanie swoich nieuczciwych, nienaukowych tez, podejrzewam cynizm i wyzysk biednej, niewyedukowanej, katoprawicy.

• Mas
  • 2015
  • Polityka, publicystyka i ekonomia
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Polska i masoneria w przededniu wielkiego krachu