Okładka książki Bogowie mieszkają na Palatynie. Oktawian August i jego program ideowy w „Metamorfozach” Owidiusza
Mariusz Zagórski Wydawnictwo: Collegium Columbinum językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Collegium Columbinum
2006-01-01
2006-01-01
Starożytność Literatura antyczna Literatura rzymska Filologia klasyczna Owidiusz Oktawian August Metamorfozy Epika rzymska Okres augustowski Mitologia

Okładka książki Owidiusz. Twórczość. Recepcja. Legenda Dorota Antkiewicz, Lech Bobiatyński, Jacek Bocheński, Elwira Buszewicz, Juliusz Domański, Heinz Hofmann, Elisabeth Klecker, Roman Krzywy, Anna Maria Lasek, Agnieszka Lew, Katarzyna Marciniak, Barbara Milewska-Waźbińska, Jerzy Miziołek, Ruth Montreal, Marlena Puk, Piotr Urbański, Anna Maria Wasyl, Elżbieta Wesołowska, Maria Wichowa, Krzysztof Tomasz Witczak, Jacek Wójcicki, Mariusz Zagórski, Anna Zawadzka, Katarzyna Zimek, Adam Łukaszewicz
Ocena 7,5
Owidiusz. Twór... Dorota Antkiewicz, ...
Okładka książki Sapere aude. Księga pamiątkowa ofiarowana profesorowi dr. hab. Marianowi Szarmachowi z okazji 65 rocznicy urodzin Wanda B. Amarantidou, Bartosz B. Awianowicz, Krystyna Bartol, Alicja Brusewicz, Lech Brusewicz, Bogdan Burliga, Jerzy Danielewicz, Ignacy R. Danka, Krzysztof Głombiowski, Danuta Jędrzejczak, Elwira Kaczyńska, Gościwit Malinowski, Maria Marcinkowska, Przemysław Nehring, Zbigniew Nerczuk, Magdalena Monika Nowak, Remigiusz Popowski, Joanna Rostropowicz, Rafał Rosół, Ewa Skwara, Jerzy Styka, Tomasz Tadajczyk, Krystyna Tuszyńska, Elżbieta Wesołowska, Krzysztof Tomasz Witczak, Przemysław Wojciechowski, Sławomir Wyszomirski, Mariusz Zagórski, Robert K. Zawadzki
Ocena 7,5
Sapere aude. K... Wanda B. Amarantido...