Okładka książki Bene atque ornate. Twórczość łacińska Jana Kochanowskiego w świetle lektury retorycznej
Albert Gorzkowski Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Księgarnia Akademicka
2004-01-01
2004-01-01
Literatura polska Literaturoznawstwo Retoryka Neolatynistyka Poezja polskołacińska Jan Kochanowski

Okładka książki Biblia. Vs tłumacze Aleksander Gomola, Albert Gorzkowski, Marek Piela, Marek Pieńkowski
Ocena 7,0
Biblia. Vs tłu... Aleksander Gomola, ...
Okładka książki Classica Cracoviensia. Volume V. Studies in ancient literary theory and criticism (2000) Krystyna Bartol, Jacques Boulogne, Sylwester Dworacki, Albert Gorzkowski, Sabine Grebe, Ulrich Hamm, Hartwig Heckel, Bernd Hessen, Maarit Kaimio, Józef Korpanty, Kazimierz Korus, Jakub Z. Lichański, Paolo Mantovanelli, Alain Michel, Thomas Paulsen, Ewa Skwara, Stanisław Stabryła, Jerzy Styka, Lidia Sudyka, Romuald Turasiewicz, Alfons Weische, Elżbieta Wesołowska, Robert Zaborowski
Ocena 0,0
Classica Craco... Krystyna Bartol, Ja...