Biblia. Vs tłumacze

Okładka książki Biblia. Vs tłumacze
Aleksander GomolaAlbert Gorzkowski Wydawnictwo: Znak Seria: Minibook [Znak] religia
religia
Minibook [Znak]
Znak
2013-08-26
2013-08-26

Okładka książki Religia wobec historii, historia wobec religii Leszek Augustyn, Piotr Augustyniak, Katarzyna Bartosiak, Michał Bohun, Piotr Chomik, Tadeusz Czekalski, Maciej Czeremski, Zbigniew Danielewicz, Mariusz Dobkowski, Krzysztof Dorosz, Jolanta Gablankowska-Kukucz, Tadeusz Gadacz, Aleksander Gomola, Stanisław Grodż, Zuzanna Grębecka, Jowita Jagla, Artur Jocz, Elżbieta Kotkowska, Mikołaj Krawczyk, Agnieszka Kulig, Inga Kuźma, Krzysztof Mech, Marta Miklicz, Andrzej Mrozek, Paweł F. Nowakowski, Agnieszka Oleska, Paweł Plichta, Jerzy Prokopiuk, Stanisław Przepierski, Elżbieta Przybył-Sadowska, Grzegorz Ryś, Teresa Stanek, Maciej Strutyński, Paulina Szkudlarek, Andrzej Szyjewski, Marek Tracz, Jarosław Wasilewski, Elżbieta Wiater, Grzegorz Wita, Marek Wójtowicz SJ, Cezary Wąs, Karol Łopatecki, Rafał Łętocha, Agata Świerzowska, Alicja Żywczok
Ocena 0,0
Religia wobec ... Leszek Augustyn, Pi...