Paweł z Krosna. Humanistyczne peregrynacje krakowskiego profesora

Okładka książki Paweł z Krosna. Humanistyczne peregrynacje krakowskiego profesora
Albert Gorzkowski Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka Cykl: Terminus: Bibliotheca Classica (tom 2) językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Terminus: Bibliotheca Classica (tom 2)
Księgarnia Akademicka
2000-01-01
2000-01-01
837188317X
Paweł z Krosno Renesans Humanizm Neolatynistyka Filologia klasyczna Polonistyka Krosno Akademia Krakowska

Okładka książki Biblia. Vs tłumacze Aleksander Gomola, Albert Gorzkowski, Marek Piela, Marek Pieńkowski
Ocena 7,0
Biblia. Vs tłu... Aleksander Gomola, ...
Okładka książki Classica Cracoviensia. Volume V. Studies in ancient literary theory and criticism (2000) Krystyna Bartol, Jacques Boulogne, Sylwester Dworacki, Albert Gorzkowski, Sabine Grebe, Ulrich Hamm, Hartwig Heckel, Bernd Hessen, Maarit Kaimio, Józef Korpanty, Kazimierz Korus, Jakub Z. Lichański, Paolo Mantovanelli, Alain Michel, Thomas Paulsen, Ewa Skwara, Stanisław Stabryła, Jerzy Styka, Lidia Sudyka, Romuald Turasiewicz, Alfons Weische, Elżbieta Wesołowska, Robert Zaborowski
Ocena 0,0
Classica Craco... Krystyna Bartol, Ja...