Zaplątana miłość

Okładka książki Zaplątana miłość Karolina Wilczyńska Patronat LC
Okładka książki Zaplątana miłość
Karolina Wilczyńska Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Stacja Jagodno (tom 1) literatura piękna
literatura piękna
Stacja Jagodno (tom 1)
Czwarta Strona
2015-05-20
2015-05-20
Karolina Wilczyńska stacja miłość

Oficjalne recenzje i

Największe błędy popełniamy z miłości

Link do recenzji

5748 653 406

"Zaplątana miłość" Karolina Wilczyńska
Akcja dzieje się w urokliwej miejscowości Jagodno w Górach Świętokrzyskich gdzie czas płynie zupełnie inaczej. W niej spotykają się przeciwieństwa-starość z młodością, kobiety i mężczyźni a także tradycja z nowoczesnością. Nasza bohaterka Tamara 40-letnia rozwódka która jest specjalistką PR-u ma za zadanie zorganizować kampanię wyborczą kandydatowi na wójta gminy Jagodno. Podczas spotkania przedwyborczego rywal zarzuca głównej bohaterce która promuje politykę prospołeczną, a sama nie dba o rodzinę. Poznajemy także tutaj córkę Tamary, Marysię a także babcię Różę oraz partnera głównej bohaterki. Mamy tutaj trzy pokolenia kobiet oraz smak konfitur z fiołków, które potrafią osłodzić nawet najbardziej gorzkie życie. Uważam że jest to opowieść pełna ciepła, miłości, szczęścia oraz poszukiwaniu własnego miejsca na ziemi.

"Zaplątana miłość" Karolina Wilczyńska

Na półkach: , , , ,

Lekka, przyjemna obyczajówka. W sam raz jako odskocznia czy odpoczynek od cięższych tematów.

Bardzo lekka i przystępna książka, idealna na zimowe wieczory lub na odpoczynek po pracy.

Jeśli masz ochotę usiąść wygodnie w fotelu, zapomnieć o codzienności i przeczytać coś naprawdę lekkiego, ciepłego i poprawiającego nastrój - "Zaplątana miłość" to strzał w dziesiątkę.

Nic Cię tam nie zaskoczy - ale to ogromny plus, bo właśnie o to w tej książce chodzi - by doświadczyć czegoś spokojnego i pewnego. Choćby na chwilę.

Doskonale się czyta. Realna historia matki i córki, prawdziwe emocje. Lektorka doskonała. Polecam.

Książka z serii "do poduszki". Bardzo przyjemnie i lekko czyta się.

Książka z serii "do poduszki". Bardzo przyjemnie i lekko czyta się.

Czy matka samotnie wychowująca nastolatkę oraz z schłodną matką jest szczęśliwa? Jak daje radę? Czy są momenty szczęścia? Czy tylko trwoga o byt?
Taka historia o życiu, gdzie znajdziemy sporo problemów dnia codziennego.

Taka historia o życiu, gdzie znajdziemy sporo problemów dnia codziennego.

Wspaniała książka. Bardzo lekko się ją czyta.

Wspaniała książka. Bardzo lekko się ją czyta.

Tamara to matka wychowująca samotnie nastoletnią Marysię. jak to kobieta samotnie wychowująca dziecko dwoi i się i troi by żyło się im dobrze, ale wiadomo czasu nie można kupić i nastolatka wpada w towarzystwo które niekoniecznie jest dobre. Tamara w tym czasie nie zauważa zbyt wiele bo sama próbuje w swoim życiu złapać chwilę miłych uczuć. Czy samotnej matce nic się nie należy? tylko jak podzielić ten czas? do tego mamy postać totalnie bezuczuciowej matki Tamary p. Ewy, która skrywa jakąś mroczną tajemnicę.. tajemnicę którą Tamara przy okazji swojej pracy zostanie obrzucona i sama postanawia pogrzebać w tej dziwnej informacji.

Video

Video