Marzenia szyte na miarę

Patronat LC
Karolina Wilczyńska Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Stacja Jagodno (tom 2) literatura piękna
Czwarta Strona
literatura polska
Stacja Jagodno (tom 2)
literatura piękna
literatura polska

Oficjalne recenzje i

Rodzina to nie wpis w metryce

[ 12 ] Link do recenzji

W drugiej części "Marzenia szyte na miarę" spotkamy się ze starymi bohaterami, ale poznamy również kilku nowych m. in. panią Zofię, która jest nie tylko babcią, matką czy krawcową, ale przede wszystkim podporą i ogromną pomocą w wielu rzeczach we własnym domu.
Czy jednak jest odpowiednio za to doceniana?
Czy jej spotkanie z babcią Różą, Tamarą i Marysią coś zmieni w jej...

Drugi tom "Stacji Jagodno" trzyma poziom, czyta się nadal bardzo dobrze. Polubiłam bohaterów, kibicowałam im nawet bardziej niż przy czytaniu pierwszej części, a i problemy wydały mi się ciekawsze. Cieszy mnie, że autorka wzbogaca cykl o kolejnych bohaterów, dzięki temu zainteresowanie czytelnika nie spada i jest nadzieja na zajmujące dalsze losy postaci.

Nie mogłam się oderwac!

To moje drugie spotkanie w Jagodnie i już wiem,że na pewno nie ostatnie!
Czytając tę książkę czuję się jak w domu, ta atmosfera ten niepowtarzalny klimat. Coś niesamowitego!
Karolina Wilczyńska stworzyła bezpieczną przystań do której wracają nasze bohaterki, ale nie tylko, bo ja z chęcią też tam wrócę, tam czuć zrozumienie, bezpieczeństwo i otuchę, tam w Jagodnie, u babci...

Kolejna powieść przy której nie zwiodłem się. Książka wciąga do czytania i fascynuje. Kolejne spotkanie z bohaterami zaliczam do udanych.
Polecam

Super. Ta seria Jagodno bardzo mnie wciągnęła może dlatego że opisywane są tam Kielce a ja w tym mieście studiowałam.

Fajna opowieść. Bardzo mnie wciągnęła.

Druga część serii "Stacja Jagodno". Ciepła, kojąca jak leczniczy balsam. Szczególnie po ciężkim, stresującym dniu.
W tej części poznajemy kilkoro nowych bohaterów. Stosunki między Tamarą a jej córką Marysią poprawiają się. Babcia Róża wraca do zdrowia. Ewa, mama Tamary opowiada skrywaną przez lata tajemnicę.
Czyta się szybko i z ogromną przyjemnością.

Przyznam, że rozpoczynając czytanie serii "Stacja Jagodno" miałam mieszane odczucia. Pierwsza część w ogóle mnie nie porwała i naprawdę niemal zmuszałam się, żeby zacząć kolejną. Na szczęście z każdym kolejnym tomem było coraz lepiej i wprost nie mogłam się doczekać co będzie dalej.
Za co polubiłam Jagodno? Bo tak naprawdę każdy tom opowiada inną historię, ktoś inny jest...

1975

Kolejna część serii o Jagodnie podobała mi się równie mocno jak pierwsza, może nawet troszkę bardziej. Jest to piękna, pełna ciepła i bardzo życiowa powieść. Wciąga ogromnie, nie mogłam się od niej oderwać. Mamy tu kontynuację losów bohaterów z pierwszej części, poznajemy też nowe postacie. Część tajemnic się rozwiązuje, niektóre wątki rozbudzają ciekawość i oczekiwanie na...

Dyskusje

• 2018