Góra Bogów Śmierci

Kup książkę

Nie podobało mi się stylistycznie. Generalnie sama książka ok, trochę miejscami niedopracowana, trochę chaotyczna, ale pomysł całkiem niezły. Blokował mnie właśnie styl pisania autora, nie moja bajka.

To moje drugie spotkanie z twórczością pana Aleksandra Sowy i jeszcze bardziej udane niż pierwsze. Dobry kryminał ocierający się o elementy historii II Wojny Światowej, odrobiną paranormalności, tajemnicami, wieloma zgonami, ciekawym głównym bohaterem i miejscem rozgrywania akcji.
Odpowiada mi także styl pisania autora. Z przyjemnością sięgnę po dalsze jego pozycje.

Dość szybkie czytadełko:) Bawiły mnie postaci, wyskakujące na stronach jak małe Filipki z konopi:) Staruszka bez psa - paf, staruszka z psem:)

Można poczytać dla relaksu do herbatki:)

Nawiedzony szczyt, złe miejsce. Klątwa, która czyni ziemię przeklętą. Ciekawość jako pierwszy stopień do piekła. Wyjątkowo atrakcyjny w odbiorze Horror o wojnie i wywoływaniu duchów. Bestseller!

Sekretne linie kolejowe, kamienny krzyż płaczący krwawymi łzami, nieustraszony naukowiec podążający śladem tajemniczych zdarzeń, opowieści niczym u H.P. Lovecrafta, który jest moim kultowym pisarzem. Kto wie, może i Aleksander Sowa nim się stanie dla przyszłych pokoleń?

Rasowy horror! Wszyscy, którzy lubią dreszczyk emocji związany ze straszeniem czytelnika będą zadowoleni. Już sam początek jest klimatyczny, a potem atmosfera grozy tylko się pogłębia. Autor znakomicie opowiedział tę historię, polecam.

Czytałam w wersji ebook. Kawał dobrego horroru.8/10

Z autorem zetknąłem się pierwszy raz czytając zbiór opowiadań lotniczych pt. „Powietrze jest zimne”. Przyznaję, że byłem sceptycznie nastawiony do self-publiszingów. Tamta lektura jednak mnie mile zaskoczyła. Dlatego, otrzymawszy wiadomość o nowej powieści Pana Sowy, kupiłem ją. I nie ukrywam, że nie zawiodłem się. „Góra Bogów Śmierci” to świetna powieść, w której – ku...

Dyskusje

• 2018