Byliśmy łgarzami

2014-05-13
9788328020054
Janusz Maćczak
YA!
Janusz Maćczak wakacje wyspa znajomość wypadek tajemnica kłamstwo wielka miłość prawda
We Were Liars
literatura młodzieżowa
9788328020054
Janusz Maćczak
Inne

Bardzo przyjemna lektura, która ma nieoczywiste zakończenie. Może nie była to książka od której nie mogłam się oderwać, ale zdecydowanie przyjemnie spędziłam z nią czas.

Bohaterowie: 6/10
Akcja: 5/10
Sposób pisania autora/autorki: 7/10
Okładka: 6/10
Kreatywność: 5/10

Książka napisana przyjemnym językiem, łatwy w odbiorze i miły dla oczu.

Bohaterów nie pojawia się jakoś strasznie dużo, ci którzy się pojawiają są w miarę dobrze opisani. Bohaterów polubiłam, chociaż w niektórych momentach chciałam już mienić zdanie.

Fabuła była ciekawa, chociaż czasami nudząca. Mimo wszystko książka mi się podobała i polecam przeczytać.

tyle się naczytałam dobrych opinii, że aż się rozczarowałam... gdyby nie ten zwrot akcji, który też nie był wybitny, książka byłaby słaba. Polecam, ale uprzedzam, że to letnia książka na raz, aby się "odmóżdżyć"

Książka bardzo "nierówna" - słaby początek: pretensjonalni bohaterowie, nieudana próba upozorowania jakiejś głębi; środek całkiem dobry, niemal wciągający; koniec: tani i oklepany.
Dobra, żeby zająć czymś wieczór.

Pierwsza książka, która wstrząsnęła mną tak bardzo i to na samym końcu! Chyba nigdy nie byłam w takim stanie po przeczytaniu książki jak po tej...

zakończenie bardzo mnie zaskoczyło a cała książka jest bardzo wzruszająca

Jeżeli szukacie książki, której zakończenie wprawi was w totalny szok. To oto jest. Bardzo inteligentna i poruszająca. Jej zakończenie spada jak bomba.

Zaskakująca.

Woow . Mega polecam przeczytać tę książkę .Daje do myślenia, a jej zakończenie jest tak zaskakujące i niespodziewane , że gdy skończyłam miałam ochotę przeczytać ją od początku , żeby wszystko sobie lepiej ułożyć . Świetna książka , nietypowa historia i sposób jej opisania . Zdecydowanie nie tego się spodziewałam . Polecam

Dyskusje

2 574