Ukryta śmierć

Okładka książki Ukryta śmierć
J.D. Robb Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: In Death | Oblicza śmierci (tom 38) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
In Death | Oblicza śmierci (tom 38)
Concealed in Death
Prószyński i S-ka
2015-04-16
2015-04-16
Data 1. wydania:
2014-02-17
9788379612062
Bogumiła Nawrot
śmierć napięcie zwłoki eve dallas zagadka policja tajemnice zło

- „(...) z całą pewnością przewiduje to regulamin małżeński. -Czyli co? -Czekanie na siebie nawzajem pod koniec ciężkiego dnia (...)” moje pierwsze i na pewno nie ostatnie dzieło Nory Roberts. Książka niezwykle intrygująca, spokojna i wciągająca. Nie jest to kryminał bogaty w niebezpieczne akcje, ale mimo wszystko czyta się lekko, przyjemnie i szybko. Sama opowieść o...

Ponieważ planuję przeczytać całą serię nie będę się powtarzać, chyba że zdarzy się jakaś wyjątkowa zmiana w stylu autorki, lub wyjątkowe obniżenie lotów. Moja bardziej szczegółowa opinia, która odnosi się również do tej książki, zamieszczona jest przy tomie pierwszym przygód Eve Dallas pt "Dotyk śmierci".
Całkiem niezła.

Uwielbiam każdą książkę z tej serii. Miałam szczęście czytać ją od pierwszej części i poznać całą historię Dallas od początku. Polecam całym sercem :)

Jedna z powieści z cyklu o policjantce porucznik Eve Dallas, która tym razem prowadzi sprawę seryjnego mordercy sprzed lat.
Śledztwo toczy się niespiesznie, łatwo domyślić się sprawcy już w połowie książki, sporo dłużyzn...
Jeśli to komuś nie przeszkadza, to polecam.

jak każda książka tej autorki bardzo fajna i wciągająca, historia tez ciekawa ale dużo ciekawsza byłaby gdyby była krótsza o przynajmniej 100 stron, bo po pewnym czasie czytania ma się wrażenie lania wody i czeka się kiedy w końcu zagadka się rozwiąże i będzie koniec

Odkrycie dwunastu zwłok małoletnich dziewczyn w budynku po dawnym przytulisku powoduje,że Eve Dallas widzi w nich samą siebie,co daje jej kopa do szybkiego załatwieni i wyjaśnienia sprawy.

2055

Z książkami z cyklu "In Death" mam ten sam problem; bardzo jestem przywiązana do bohaterów, ale przewidywalność fabuł kolejnych tomów z lekka mnie irytowała. Tym razem mamy nieco inną sytuację, śledztwo prowadzone przez porucznik Dallas dotyczy sprawy sprzed lat, seryjny morderca już nie działa, więc policjantka nie pracuje pod presją czasu. Śledztwo rozwija się powoli, bez...

J.D. Robb jak zwykle stanęła na wysokości zadania. Powieść poprowadzona ciekawie, intryga frapująca. Wprawdzie już wcześniej domyśliłam się, kto mordował, ale to mi nie przeszkodziło dokończyć czytania z wielką przyjemnością. Uwielbiam ten cykl, więc pewnie moja ocena nie jest w pełni obiektywna, ale co tam! Mam prawo zachwycać się tym czym chcę:)

W siedzibie dawnego ośrodka dla trudnej młodzieży „Azyl” bezwzględny morderca ukrył ciała dwunastu młodych dziewczyn. Dlaczego to zrobił, a przede wszystkim, kim był? Na te pytania musi odpowiedzieć porucznik Eve Dallas, bohaterka nowej książki Nory Roberts.

Tej słynnej autorki nie trzeba nikomu przedstawiać. Na pewno każdy z nas gdzieś już o niej usłyszał. Ja również...

• Kryminały
  • Nora Roberts