Kamień wyobraźni

Okładka książki Kamień wyobraźni
Martines Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza opowiadania, powieści dla dzieci
opowiadania, powieści dla dzieci
Warszawska Firma Wydawnicza
2014-12-01
2014-12-01
kraina marzeń fantastyka dzieci

www.ujrzecslowa.pl

Widzę zapowiedź, czytam opis i czuję w kościach, że to książka dla młodszych. Zastanawiam się, stawiam na szali za i przeciw i biorę w ciemno gatunek, który dla mnie już dawno powinien być zabroniony. Książka trafia w moje ręce i jestem oszołomiona, nigdy nie pomyślałabym, że spodoba mi się pozycja dla młodszych.

Kilku kolegów ze szkolnej podstawówkowej...

Dodaj cytat z książki Kamień wyobraźni