Dziennik Bridget Jones

Helen Fielding Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Bridget Jones (tom 1) literatura piękna
Bridget Jones' Diary
83-7298-036-5
Zuzanna Naczyńska
miłość kobieta humor przyjaźń

Opinie [1 115]

Po kilkunastu obejrzeniach filmu, warto przeczytać pierwowzór. Nie zawiodłam się, chociaż jest kilka wątków innych niż w filmie.

przezabawna wciągająca książka. Polecam!

Jako nastolatka dałam 4 gwiazdki, po kilkunastu latach ocena wzrasta do 8 gwiazdek za rozbawienie, za humorystyczne przedstawienie perypetii kobiety i jej przygód z mężczyznami. Za dystans do tego wszystkiego powinnam dać kolejny punkcik. Książka ma już 24 lata, ale nadal jest aktualna. :) I dobrze!

Lubię takie zwariowane osoby jak Bridget. Książkę czytałam z uśmiechem na ustach. Wszystkie części filmów widziałam kilka razy, dobra komedia :)

Pamietam tylko tyle, ze zlapalam ta ksiazke krotko po ogladnieciu filmu.

pomimo, iż widziałam film kilkukrotnie odkryłam ma nowo całą historię zwariowanej Bringet!

Nie obrażając nikogo, takie raczej.... czytadło na sobotni wieczór, gdy w telewizji nie leci nic ciekawego. Trochę może i śmieszne, ale bohaterka żałośliwie przerysowana w swoim piciu, podejściu do facetów i faktu bycia singlem. Taką to za fraki i na kilka chwil do okopów żeby przestała tak biadolić i wzięła swoje życie w końcu w garść. Ani nie poczułam symnatii do głównej...

Jedna ze śmieszniejszych książek ever! Pierwszy tom oczywiście najlepszy i moim zdaniem broni się nawet dwadzieścia lat od premiery.

Na półkach: , , , ,

Znowu zaczynam serię, którą czytał chyba każdy. Pamiętam, że gdy w Polsce był szał na Bridget Jones ja byłam nastolatką. Wtedy ta książka zdecydowanie nie leżała w moich klimatach czytelniczych. Film widziałam urywkami, a nigdy w całości. W końcu nadszedł czas, żeby przeczytać serię i zrozumieć jakie problemy mają trzydziestoletnie singielki.
Bridget Jones ma trzydzieści...

Przebojowa Bridget Jones,świetna,pozytywna bohaterka,a książka zabawna,dobra.Boki zrywałam ze śmiechu.

Dyskusje

24 644