Dziennik Bridget Jones. Dziecko

Helen Fielding Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Bridget Jones (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Bridget Jones' Baby. The Diaries
2016-11-21
2016-01-01
9788365521903
Katarzyna Karłowska
Zysk i S-ka
Bridget Jones ciąża literatura angielska miłość odmiana losu poszukiwanie miłości poszukiwanie szczęścia przyjaźń romans zdrada życie singla
Bridget Jones' Baby. The Diaries
Bridget Jones (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
2016-11-21
9788365521903
Katarzyna Karłowska

Oficjalne recenzje i

Od przybytku czasem głowa boli

[ 5 ] Link do recenzji

Chciałam w końcu odbębnić całą tę serię i tym razem nie było tak źle. Chociaż oczywiście wiele sytuacji jest absurdalnych, jedna przyjaciółka Bridget jest dla mnie nie do zniesienia i jak zwykle nic nie może być proste/normalne w jej wykonaniu.

Ta część ma swojego filmowego odpowiednika i uważam, że jest o wiele, wiele lepszy od książki.

Polecam film :)

Kolejna część kultowej serii o ulubionej bohaterce wielu kobiet- Bridget Jones, przed którą, zapewne po raz ostatni, stanęło nie lada wyzwanie- dziecko i ostateczny wybór partnera, który okaże się jego ojcem.

Czyta się łatwo i przyjemnie, jak zwykle. Książka pełna humoru i groteskowości, choć wydaje mi się, że nieco mniej niż dotychczas, niemniej jednak nie wpływa to...

Pierwsza część była OK, drugiej nie pokonałam... ;) Za to trzecia zaskoczyła mnie pozytywnie. Bridget zgubiła gdzieś to swoje zachowanie głupiej nastolatki.
Nie jest to książka wymagająca, nie ukrywamy :) Taka miała być! Szybka do czytania, łatwa w przekazie - było świetnie. Mam natomiast wrażenie, że film był odrobinę ciekawszy, chyba głównie dlatego sięgnęłam po tą...

Totalnie przeciętna książka. Wydaje mi się że ta 4 ostatnia część nie była nikomu potrzebna, a autorka mogła zakończyć przygody Bridget na 3 części. Szybko się czyta i to jest plus.

Pełna zabawnych historii z życia Bridget. Lekka książka na ciepłe, wiosenne popołudnie. Szybko się czyta.

Nieco jakby lepsze od pierwszych części, ale nadal dno.

Fajna i ciekawa, zabawna, jak zawsze. Czyta się szybko i przyjemnie.

Jak to książki o Beidget Jones - przeciętny bardzo potoczny język, czyta się szybko i w przypadku tej części film okazał się lepszy, mimo że zmieniono w nim sporo wątków.

Puh... no i koniec mojej przygody z Bridget Jones. Zgłębiłam jej losy przedstawione we wszystkich czterech częściach i chyba w końcu przyzwyczaiłam się do jej niepozbieranego życia, chociaż nadal uważam, że ilości alkoholu jakie spożywa ze swoimi znajomymi są niepokojąco wysokie.
Tym razem lektura minęła mi bardzo szybciutko, szkoda, że szczęście, które w końcu zbudowała z...

Opinię tej książki traktuje jako opinię o całej serii Bridget Jones. Z samą Bridget po raz pierwszy spotkałam się na ekranie telewizora i bardzo ją polubiłam. Co prawda filmy oglądałam już jakiś czas temu, ale mam o nich dobre wspomnienie. Wiedziałam, że filmy powstały na podstawie książek, ale nigdy nie miałam z nimi okazji i postanowiłam się za nie zabrać po tym jak na...

Dyskusje

1 586