Bridget Jones. Szalejąc za facetem

Helen Fielding Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Bridget Jones (tom 3) literatura piękna
Bridget Jones. Mad About the Boy

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Dziennik zgubnego nadmiaru

31 Link do recenzji

Na półkach: , , , ,

Po przeczytaniu dwóch książek o Bridget Jones dalej nie rozumiem fenomenu tej serii. Nie wiem czemu kobiety się z nią utożsamiają. Ja naprawdę nie znalazłam między nami nic wspólnego. Postanowiłąm jednak czytać dalej z wiarę, że w końcu wszystko zrozumiem i będę mogła powiedzieć: a to oto w tym chodzi!
Akcja “Bridget Jones. W pogoni za rozumem” zakończyła się w roku 1997....

Młoda kobieta prowadzi dziennik w którym opisuje swoje życie i zmagania dnia codziennego. Opisuję swoją nadwagę i błędy jakie popełnia. Chce bardzo zmienić swoje życie ale ciągle wraca do swoich uzależnień. Jej rozterki są znane dla nie jednej współczesnej dziewczyny.

Niestety,najsłabsza z wszystkich...

Uwielbiam Bridget! Myślę że czasem każda z nas się trochę z nią utożsamia. To wspaniała postać, trochę pierdołowata, na ciągłym przypale, pełna kompleksów ale niezwykle w tym wszystkim urocza i idąca w kierunku który sobie wyznaczy. Ta część jak inne pozostałe jest lekka i niezwykle zabawna :)

Można pośmiać się i popłakać.

Czas bezwzględnie obchodzi się z nami. Nie tylko wykrzywia obraz w lustrze, przesuwa wskazówkę na wadze, przypomina o wizytach lekarskich - ale i jakby inaczej trochę mebluje głowę, przewartościowuje światopogląd i zmienia perspektywę spojrzenia. I tylko nieśmiertelna Bridget Jones, po dwudziestu latach, już jako wdowa i matka, NIC A NIC się nie zmienia! Nadal brnie w...

O Bridget słyszał już chyba każdy! Jest to przezabawna książka, z mnóstwem genialnego humoru (polecam także ekranizacje). Jeśli szukasz książki, w której nieodzownym elementem jest humor to trafiłeś idealnie! Po prostu nie da się nie kochać Bridget i tego jak nieidealna jest w swoim zakręconym życiu.

Na półkach: , , , , , , , , ,

Moja ocena:
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Lekka i przyjemna, jednak nie jest to bardzo wciągająca lektura.

Ojej, jak ja się namęczyłam czytając tą część Bridget. Jak dla mnie pisana na siłę, zupełnie bez pomysłu i przemyśleń. Zdarzenia i dialogi nieciekawe, mam wrażenie, że są tam tylko po to by nadrobić stron i by jakoś książkę sprzedać. Szkoda na nią i pieniędzy, i tym bardziej czasu.

Dyskusje

4 497