The Gallos: The Beginning

Men Of Inked (tom 0.5)
2014-12-27
2014-12-27
56 min.

W tej części poznajemy rodzinę Gallo.
Maria i Sal są szczęśliwym małżeństwem z 30-letnim stażem i piątką dzieci. Ich miłość nie słabnie tak samo jak ich pożądanie. Czy ich dzieci również znajdą swoje połówki i swoje szczęście?

W tej części poznajemy rodzinę Gallo.

Fajny wstęp do serii, krótki, wciągający. Poznajemy relacje rodzinne.
Jako wprowadzenie naprawdę super, ale po nim oczekiwałam czegoś więcej, bardziej mi się podobał i bardziej mnie wciągnął niż pierwszy tom.

Fajny wstęp do serii, krótki, wciągający. Poznajemy relacje rodzinne.

Krótki wstęp do rodziny Gallos - z tego co zdążyłam zauważyć. Relacje rodzinne poznajemy oczami rodziców piątki dzieci - Marii i Sala. To dojrzali ludzie pełni miłości. Dobrze się o nich czytało. Fajnie było zrobić też małe rozpoznanie w ich dzieciach, zanim sięgnę po kolejne tomy tej serii.
Maria to matka jakiej niejeden mógłby sobie życzyć. Jest pełna miłości i wiary w swoje dzieci. Jest troskliwa, oddana i czuła.
Sal to silny człowiek gotowy dać wsparcie i pomoc. Spodobało mi się to, że nie owija w bawełnę. :) świetnie wyprosił swoje dzieci, gdy chciał mieć z żoną chwilę sam na sam :)
Nie mogę się doczekać kolejnych historii...
Na pewno zabiorę się za czytanie w najbliższym wolnym czasie :)

2056

Świetne wprowadzenie do rodziny Gallo. Prawdziwa miłość nie rdzewieje i nawet po 30 latach małżeństwa miłość Marii i Sala, kwitnie jeszcze bardziej, widać u nich , wielkie zaufanie, szacunek i ogrom miłości, są cudowni. Wychowali pięcioro dzieci, które ich kochają, wspierają, pytają o radę. OGÓLNIE MÓWIĄC JEST TO PRZEPIĘKNA OPOWIEŚĆ O MIŁOŚCI DOJRZAŁYCH LUDZI.

Rodzinki Gallo nigdy dość :) nie sądziłam, że Sal ma w sobie jeszcze ten wigor i pożądanie! Maria nie lepsza :) Wow! Tylko im pozazdroscić po 30 latach małżeństwa :) może to tylko książka, ale lubię myśleć, że w rzeczywistości nadal by tak ich do siebie ciągnęło :) praktycznie z każdej strony tej krótkiej nowelki wydziera miłość :)

Na półkach: , , , , , ,

Króciutkie, ale jakże pełne ciepła, miłości, namiętności.

Obraz rodziny Gallo przedstawiony z perspektywy Marii oraz Sala - czyli rodziców. Tak naprawdę dopiero ich perspektywa spowodowała, że zakochałam się szczerze w tej rodzinie - są dość niesamowici.

Marii i Salowi nie brakuje wigoru oraz werwy pomimo około pięćdziesiątki. Sal zachowuje się trochę jak byczek rozpłodowy. Pomimo tego, że może to trochę dziwne czytać o pięćdziesięcioletnich ludziach uprawiających seks to z drugiej strony to piękny obraz nieprzemijającej miłości i namiętności pomimo upływu lat. Kto by nie chciał spotkać kogoś takiego na swojej drodze, a po trzydziestu latach wspólnego życia być nadal zakochanym i czerpać ze wspólnego życia pełnymi garściami?

Piękny obrazek rodziny pełnej miłości. POLECAM przeczytać jako uzupełnienie wizerunku tej nietuzinkowej rodzinki.

Króciutkie, ale jakże pełne ciepła, miłości, namiętności.

Czytałam z wypiekami na twarzy i to wcale nie dlatego, że były tam gorące sceny (chociaż były, uwierzcie) ale to było jak czytanie o własnych rodzicach, dziadkach czy innych :) Ojciec Gallo ma wytrzymałość niejednego nastolatka w okresie burzy hormonalnej, a mama Gallo? Cóż ona nie pozostaje dłużna :) Mimo wszystko to bardzo fajny dodatek do całej fabuły głównych książek :) zdecydowanie polecam!

1997

Maria i Salvatore Gallo zapraszają na historię opowiedzianą przez siebie:) Pełną miłości, szacunku, troski, pasji i namiętności, to wszystko doprawione jest nadzieją, humorem i podane w towarzystwie niesamowicie aromatycznej kuchni.

Czy zastanawiałyście się, dlaczego rodzina Gallo jest taka wyjątkowa? Dlaczego budzi naszą sympatię w każdej odsłonie? Do odpowiedzi na to pytanie zainspirowała mnie jedna z Was...

zaczyna się niezle tylko tu mnie trochę zniesmaczyli ci 50-latkowie bzykający się, ożesz ty normalnie tak jak by podglądała swoich rodziców tak się czół, ALBO NIE CZYTAŁAM O NICH WRRRRRRRRRRRR natomiast tekst niezłe

Otóż, biorąc pod uwagę ogromną ilość książek, którą pochłaniamy, ta rodzina jest... normalna, bez złej przeszłości, mrocznej historii, dewiacji czy tajemnic. Prezentuje bezwarunkową miłość, czystą, szczerą i taką na zawsze! Jest tym, za czym niektórzy tęsknią, inni marzą, ale niewielu ma...

ja myślałam, że to będzie historia jak się poznali, a tu nie, ale i tak strasznie miłe zaskoczenie. podczas, gdy poznajemy rodzinę Gallo przez kolejne historie dzieci, tu widzimy źródło tego wszystkiego. uczucia ich rodziców. jest słodko i pieprznie. przeszłość i teraźniejszość.

• Romans
  • Erotyk