Poskramianie demonów

Shirley Jackson Wydawnictwo: Libros Cykl: Życie wśród dzikusów (tom 2) Seria: Kamea. Biblioteka Powieści i Romansów literatura piękna
Raising Demons
1994-01-01
1980-01-01
Mira Michałowska
Libros
powieść humor wychowanie
Raising Demons
Życie wśród dzikusów (tom 2)
literatura piękna
1994-01-01
Mira Michałowska
Kamea. Biblioteka Powieści i Romansów
powieść humor wychowanie

Powinno być dawane po porodzie razem z wypisem ze szpitala. W zalewie literatury od matek przytłoczonych, zachwyconych, wysportowanych, bywających, sfrustrowanych i seksownych to nadal jedna z niewielu pozycji dla tych czytających.

Książka absolutnie rewelacyjna. Poleciła mi ją kiedyś mama, gdy nudziłam się w sobotnie popołudnie, a biblioteka byłą już zamknięta. Wtedy to mama sięgnęła do domowej biblioteczki i wręczyła mi tą oto pozycję. Nie muszę chyba mówić, że książka mnie strasznie wciągnęła i jeden wieczór wystarczył mi na jej przeczytanie. Polecam.

• Domowa biblioteczka
  • Romans
  • Wypożyczone z biblioteki
  • Dzieciństwo
  • Powieści
  • Mam

Dodaj cytat z książki Poskramianie demonów