Milcząca siostra

Patronat LC
Diane Chamberlain Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Riley MacPherson (tom 1) Seria: Kobiety to czytają! literatura piękna
The Silent Sister
Tomasz Wilusz
Kobiety to czytają!
Tomasz Wilusz literatura amerykańska rodzina siostry

Recenzje oficjalnych recenzentów i

A jeśli całe twoje dotychczasowe życie okazuje się zbudowane na kłamstwie…

33 Link do recenzji

Rewelacyjna! Nie można się oderwać. Tajemnica goni tajemnicę, a zakończenie wcale nie jest takie oczywiste.
Najlepsza książka tej autorki, którą dotąd przeczytałam.

Bardzo przyjemna książka w sam raz na zimowe długie wieczory.

Książkę czytało mi się na jednym oddechu. Pomimo ciężkiej tematyki jest to książka która się czyta lekko, ciekawie i przyjemnie. Na pewno wrócę do tego autora. Serdecznie polecam wszystkim.

To moje kolejne spotkanie z twórczością Diane Chamberlain i jestem zachwycona jej twórczością."Milcząca siostra" to wciągająca ,lekka i tajemnicza lektura,którą czyta się z ogromnym zaciekawieniem i pochłonęłam ja jednym tchem. To pasjonująca i porywająca historia, od której nie sposób się oderwać. Doskonała powieść obyczajowa ze świetnym wątkiem kryminalnym .
"Milcząca...

Dorosłość Riley miała w miarę uporządkowaną. Po traumach dzieciństwa naznaczonego samobójstwem siostry i tragedią choroby matki, życie stało się bardziej statyczne. Z chwilą śmierci ojca ta krucha równowaga została zachwiana. Kobieta trafiła do starego domu skrywającego dokumenty o jej pochodzeniu. Znajomej wymyka się wzmianka o adopcji. Czy rzeczywiście miała ona miejsce?...

To jest taka literatura jaką lubię. Każda strona przeczytana przynosi coś nowego i nie można się oderwać od czytania.Wciąga od pierwszych kartek. Akcja szybka, bez zbędnych przeciągnięć.Gorąco polecam.

niezbyt sympatyczna dla mnie główna bohaterka, naiwna w swoim zachowaniu, naciągana akcja- nie wciągnęła mnie, chociaż sam temat dość ciekawy.

To moje pierwsze spotkanie z książka tej autorki. Przyznam, że udane. Są tu tajemnice i rodzinne sekrety. Autorka powoli odkrywa karty ukazując drugie dno.
Przyznam szczerze, że zaintrygowała mnie ta historia. Nie jest cukierkowa i oczywista i nie ma happy endu.

Swietna

Bardzo dobra książka. Do końca trzyma w napięciu. Bardzo szybko się czyta. Polecam.

Dyskusje

1 705