Czas pogardy

Okładka książki Czas pogardy Andrzej Sapkowski
Okładka książki Czas pogardy
Andrzej Sapkowski Wydawnictwo: superNOWA Cykl: Wiedźmin Geralt z Rivii (tom 4) fantasy, science fiction
Wiedźmin Geralt z Rivii (tom 4)
superNOWA
2014-10-28
1995-01-01
2009-06-01
wiedźmin Geralt magia potwory literatura polska

Jest lepie niż w "Krwi elfów". Rozkręcamy się, czuć skale niebezpieczeństwa i och! ta końcówka... mrozi krew w żyłach i rozkazuje brać się od razu za następne tomy.

Kocham to, że pojawia się Dijk­stra i jego interakcje z Gelartem. Dodajmy do tego masę innych czarodziejów, którzy są dupkami oraz ich knowania? Oraz Yennefer i Ciri... Oj to duo też lubię. Okej, przyznaje, po prostu jestem fanem :3

Akcji, która się dzieje w tej książce jest na pęczki. Z tą częścią nie można się nudzić, bo każdy rozdział wciąga i daje nowy pogląd na Ciri. Świetna część 🌿

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie ma chwili oddechu od akcji i wydarzeń, coś pięknego.

Nie ma chwili oddechu od akcji i wydarzeń, coś pięknego.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

słownictwo stylizowane na staropolskie jak bym chłopów Reymonta czytał - Perfekcja
zawsze nazywanie wsztkich czarodziejów pełnym skomplikowane imieniem i nazwiskiem bardzo męczy i wprowadza zamęt

3,75⭐️ podoba mi się bardziej przy drugim czytaniu

3,75⭐️ podoba mi się bardziej przy drugim czytaniu

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

W tej części się działo! Wpadłam po uszy w historię Ciri i nie mogę się doczekać kolejnych przygód!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetnie napisana książka. Choć początkowo nie przepadałam za Ciri, w tej części czytałam jej historię z pełnym zainteresowaniem. Ostatnie strony mega intrygujące, jestem bardzo ciekawa jak się potoczą losy Szczurów.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Daję dychę, choć za mało wiedźmina, a za dużo wiedźminki. Ale trudno, jak się nie ma co się lubi.... ;) Poza tym jak zawsze świetnie napisane.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Moim zdaniem nieco mniej ciekawa od poprzedniej części, ale i tak bardzo mi się podobała.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wiedźmin i jego klimat. Polecam każdemu!

Wiedźmin i jego klimat. Polecam każdemu!