Czas pogardy

Andrzej Sapkowski Wydawnictwo: Cykl: Wiedźmin Geralt z Rivii (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
saga wiedźmin sapkowski czas pogardy Geralt Ciri
Wiedźmin Geralt z Rivii (tom 4)
fantastyka, fantasy, science fiction
saga wiedźmin sapkowski czas pogardy Geralt Ciri

Ach, kolejny tom przygód słynnego, białowłosego Wiedźmina za mną - i po raz kolejny kończę go pełna zachwytów! Uwielbiam ten przedstawiony tutaj, dopracowany w szczegółach fantastyczny świat, wyjątkowo wyrazistych bohaterów i rozszerzającą się ciekawie fabułę.

Tym razem kontynuujemy szczególnie wątki dalszych losów Ciri, poznając sekrety jej przeznaczenia, a w tle mając...

Wciągająca lektura, wprowadzająca w inny świat. Napisana wyjątkowym językiem ale wciąż łatwo się czyta. Jak dla mnie kapkę za dużo postaci i polityki, ale tak chyba musi być. Niesamowite przygody :)

Gubiłam się trochę w polityce i wojnach kogo z kim, ale może przez to że czytane z długimi przerwami

Czas pogardy to kontynuacja i już 4 część wiedźmina. Opowiada dalsze losy Ciri, Geralta i Yenefer.

Ta część nawet mi się podobała, była świeża, dużo się w niej działo i nawet pare tajemnic otkryliśmy. W końcu ta seria nabiera rozpędu i mam nadzieje że go nie straci.
Bardzo polecam tą część i idę czytać następny tom.

Zalecam przygotować kartkę i długopis, coby zapisać nowe nazwiska oraz obranie strony konfliktu. Przydaje się.

Drugi tom najsłynniejszej rodzimej sagi fantasy to wciągająca lektura, która nie boi się eksperymentów fabularnych. Autor ponownie zmienia styl, po wyciszonym dramacie o niespełnionych marzeniach rodzicielskich z wybuchowym finałem, stawia na elektryzujący, polityczny marsz ku wojnie. Wszystko zostaje sprowadzone do ostatniej bariery utrzymującej świat przed anarchią na...

Nastaje czas miecza i topora. Czas pogardy.

Geralt dowiaduje się, iż Yennefer wraz z Ciri wyruszają na zjazd czarodziejów na wyspie Thanedd. W trakcie zjazdu dochodzi do wydarzeń, które zmieniają dalsze losy świata. Nilfgaard zajmuje kolejne krainy i nie napotyka większego oporu. Ciri znika...

Znakomita kontynuacja sagi o Wiedźminie. Trudno oderwać się od lektury.

Doskonała powieść. Pod każdym względem.

"Czas Pogardy" tom, co do którego czytelnicy mają zawsze najwięcej emocji. Dzieje się tu dużo, uporczywe poszukiwanie Ciri staje się coraz większe, Geraltowi coraz trudniej jest bronić Ciri, świat staje się coraz bardziej brutalny, przesiąknięty pogardą do każdego bez wyjątku. Zdecydowanie póki co najbardziej brutalny tom, pełen zlyvh emocji i gęstej atmosfery. I powiem, że...

Najlepszy tom z całej pięciotomowej powieści o Wiedźminie Geralcie!!

38 666
    7 469