Mobilny świat dla Pań. Krótki kurs informatyki dla każdej z nas

Okładka książki Mobilny świat dla Pań. Krótki kurs informatyki dla każdej z nas Kaja Mikoszewska
Okładka książki Mobilny świat dla Pań. Krótki kurs informatyki dla każdej z nas
Kaja Mikoszewska Wydawnictwo: Lingo Seria: Poradniki na obcasach poradniki
poradniki
Poradniki na obcasach
Lingo
2014-11-14
2014-11-14
edukacja rozwój osobisty motywacja informatyka kobieta

Ile razy miałaś problem aby zrozumieć co do Ciebie mówi Twój informatyk, mężczyzna na temat komputera, aplikacji, danych technicznych? ile razy chciałaś zainstalować sobie jakiś program ale nie wiedziałaś, który będzie najlepszy i jak to zrobić?

Bardzo przyjemny i napisany przystępnym językiem poradnik na temat informatyki. Książka napisana przez kobiety dla kobiet, choć pewnie mężczyźni też znajdą jakieś informacje dla siebie.

W książce znajdziemy przydane informacje odnośnie:
- smarfonów,
- tabletów,
- laptopów czy netbooków,
- plików, aplikacji, oprogramowań
- przeglądarek i wyszukiwarek,
- internetu w domu i w drodze
- BHP sprzętu
ale również masa przydatnych informacji jak się poruszać w sieci.

Duża dawka konkretnej wiedzy, która pozwoli każdej z Pań, niezależnie od stopnia wtajemniczenia znaleźć coś nowego, ważnego, przydatnego dla siebie. A dzięki temu używanie nowoczesnych gadżetów nie będzie już straszne ale łatwe i przyjemne.

• Poradniki, Popularnonaukowe
  • Praca
  • Komputer
  • Technologie
  • Poradniki
  • Poradniki

Dodaj cytat z książki Mobilny świat dla Pań. Krótki kurs informatyki dla każdej z nas