Supełki

Jan Izydor Sztaudynger Wydawnictwo: Kleks poezja
Kleks
poezja
1999-01-01

Są wśród fraszek perełki... A każda mówi o stosunku do świata, w którym żyje Autor.

Jan Izydor Sztaudynger (1904 -70) - absolutny fenomen, dla mnie kontynuator "Słówek" Boya. Na LC tylko jego |Piórka" mają 20 opinii, a ten zbiór wydany pośmiertnie (1970) ma 7,67 (3 oceny i 0 opinii).
W recenzji „Puchu ostu...” pisałem:

„....W końcu lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku, gdy szaleliśmy na opiewanych przez Gąsowskiego...

• Inne
  • Poezja