Dla Ciebie wszystko

Okładka książki Dla Ciebie wszystko
Katarzyna Michalak Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Cykl: Trylogia jabłoniowa (tom 3) Seria: Owocowa Seria literatura piękna
literatura piękna
Trylogia jabłoniowa (tom 3)
Owocowa Seria
Wydawnictwo Literackie
2014-08-28
2014-08-28
literatura polska literatura kobieca

Oficjalne recenzje i

Potęga miłości pokona wszystko!

Link do recenzji

5734 638 406

Wszystkiego za dużo. Jak opuszczone dziecko to kaleką bez nóżki, jak młoda samotna lekarka to umiera jej przybrana matka, dziadek dostaje udaru, dom płonie. Za dużo, wszystkiego za dużo.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo udany egzemplarz literatury kobiecej - nie jest to jakaś ambitna, wyjątkowa, poruszająca opowieść , ale wciąga i zapewnia dobrą rozrywkę ( a tego się właśnie spodziewałam po tej książce). Taka "guilty plesure" na popołudnie czy wieczór. Łączy dwie poprzednie części cyklu, ale moim zdaniem nie za dużo wnosi do całej historii, chociaż czyta się szybko i dobrze.

Na półkach: , , , ,

Cudowne dopełnienie i połączenie dwóch opowieści trylogii jabłoniowej(Wiśniowy Dworek i W imię miłości) i losów bohaterów obydwu książek.Z książkami Pani Katarzyny nie da się nudzić,cały czas coś się dzieje ,nie są monotonne.Czyta się je z chęcią i z przyjemnością.

Okazuje się, że sięgnęłam po książkę, która jest kolejną z części jakiejś serii. Ale nie ma to wpływu na rozumienie treści, można ją czytać jako autonomiczną powieść.

Po raz kolejny losy bohaterki są przewidywalne już na samym początku. Niektóre wątki jakby niedokończone, niespójne. Odległości między tymi samemi miejscami raz są duże raz jakby na rzut kamieniem....

Ania Kraska jest dorosłą kobietą, skończyla studia, przypadkowo pani doktor spotyka pobitego do nieprzytomności Daniela van der Welt i choć orientuje się kim on jest postanawia się nim zaopiekować. Daniel choć zauroczony panią Doktor , postanawia się odwdzięczyć się za pomoc. Ale jak to Daniel, chce podziękowac i uciec. Czy mu się to uda? Czy może znajdzie powód by jednak...

Kolejna smutna książka... I weź tu czytaj, nie mając oczu pełnych łez :P Ale dałam radę, no i mimo że na końcu książki też było okropnie, to jednak dobrze się skończyła dla głównej postaci, czyli Ani ;)

Jak dla mnie to po prostu romantyczna bajka dla dorosłych:)

Cała trylogia super! Polecam gorąco! 😀

No nie, akurat po najlepszym według mnie tomie seria się kończy! W sumie nie powinnam jeszcze oceniać, bo nie przeczytałam "Wiśniowego Dworku", ale wątpię żeby przebił to <3
Jeden z moich ulubionych romansów, a już na pewno moja ulubiona książka od Katarzyny Michalak.
Gorąco polecam trylogię :))

(Chociaż tak jak mówiłam, nie mam pojęcia co jest w Dworku)

Cała "Trylogia jabłoniowa" jest świetną serią. Każda z kolejnych części jest lepsza od poprzedniej. Może ktoś powie, że to kolejna idylliczna opowieść obyczajowa autorki, ale w tych książkach jest coś, co sprawia, że z oczekiwaniem czytamy kolejne strony. To przede wszystkim fajnie skonstruowani bohaterowie i w przemyślany sposób połączone wszystkie trzy części serii....

1 500
  • 2014