Herosi złotej Nike. Encyklopedia piłkarska Fuji (tom 43)

Andrzej Gowarzewski Wydawnictwo: GiA Cykl: Encyklopedia piłkarska FUJI (tom 43) Seria: Encyklopedia Piłkarska Fuji sport
Herosi złotej Nike
GiA
Fuji piłka nożna futbol mistrzostwa świata mundial
Herosi złotej Nike
Encyklopedia piłkarska FUJI (tom 43)
sport
Encyklopedia Piłkarska Fuji
Fuji piłka nożna futbol mistrzostwa świata mundial

Książka jakiej w tematyce historii mistrzostw świata w piłce nożnej jeszcze nie było!
Autor opisał prawie 6 tysięcy sylwetek piłkarzy, trenerów, członków sztabów szkoleniowych, sędziów, działaczy i innych osób, którzy brali udział w finałach (albo przyczynili się do awansu drużyn) albo przyczynili się do ich organizacji.
W swoich badaniach oraz w celu weryfikacji...

• Piłka nożna
  • 2014