Życie emocjonalne mózgu

Sharon BegleyRichard J. Davidson Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego Seria: Psychologia nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
The Emotional Life of Your Brain: How Its Unique Patterns Affect the Way You Think, Feel, and Live — and How You Can Change Them
Beata Radwan
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
mózg emocje psychologia kognitywistyka
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Beata Radwan
Psychologia
mózg emocje psychologia kognitywistyka

Okładka książki Trwała przemiana Richard J. Davidson, Daniel Goleman
7,3
Trwała przemiana Richard J. Davidson...
Okładka książki Natura emocji. Podstawowe zagadnienia Richard J. Davidson, Paul Ekman
6,3
Natura emocji.... Richard J. Davidson...