Przysięga

Michael Palmer Cykl: Lou Welcome (tom 1) literatura piękna 432 str.
OATH OF OFFICE

Albatros
literatura piękna
morderstwo śledztwo spisek

Porównaj ceny i

Kolejna książka tego autora i po raz kolejny się nie zawiodłam! Główny wątek jest bardzo realistyczny, aż zaczęłam się zastanawiać- jak to jest obecnie? Czy wszelkie przetworzone produkty, które spożywamy nie wpływają na nasze zachowania, emocje?...
Jak dla mnie bardzo interesujący thriller medyczny. Polecam.

Zastanawiałam się jaką ocenę dać czy dobra czy bardzo dobra. Palmer ma lepsze książki niż ta jeśli by porównać natomiast ta książka nie jest zła.

Moja ocena to 8/10
Ciężko mi było zabrać się za tą książkę.

Kiedy ludzie robili szalone i niezrozumiałe rzeczy, byłam bardzo zaintrygowana.
Przerośnięta kukurydza GMO – interesujące.
Zmutowane, mięsożerne termity – ohhh, nienawidzę historii o robalach. Jednak czytałam dalej, bo byłam już dość daleko i chciałam wiedzieć, jak to się skończy.
Logika bohaterów nie zawsze idzie w parze z inteligencją, którą powinni być obdarzeni. Czasem...

Początek jest prosty i zrozumiały. Lekarz bał się skargi ze strony urażonej pacjentki do tego stopnia, iż zastrzelił 7 osób w przychodni. Krótko potem zdał sobie sprawę, że zrobił bardzo źle i popełnił samobójstwo. Policja tłumaczyła to zajście jako działanie w afekcie. Sprawa zamknięta.
Tylko kolega po fachu który dobrze znał oprawcę nie wierzył w sens całej tej historii....

Całkiem fajna pozycja łącząca thriller medyczny z politycznym. Nie jest to może mistrzostwo thrillera, ale czyta się szybko a książka wciąga. Jeden wątek w zakończeniu zupełnie niepotrzebny.
Polecam jako przerywnik od innych pozycji :)

Doktor Lou jest bardzo inteligentny i doskonale układa kolejne puzzle tej całej układanki... Przyznam szczerze, że początek mnie nie porwał, jednak gdy akcja się rozwinęła, bardzo się wciągnęłam. Ciekawa i godna polecenia, jeśli ktoś lubi medyczne zagadki.

okładka
Mroczna

Skąd
biblioteka

fabuła
Lekarz pozabijał dużo ludzi

Moja opinia

Bardzo dobry,thriller medyczny.
Wręcz czsami świetny.Może nie ma tu strzelanin.pościgów samochodowych.Czy mafii Jakuzy.
Ale,mamy tu opisy inżynierni genetycznej.
Doktor Welcome Lou,to wyrazista postać.
Warto poznać te powieść.
Dużo zwrotów akcji.

Pierwszy raz trafiłam na tego autora. Thriller medyczny to coś co bardzo lubię, dlatego cieszę się, że książka wpadła mi w ręce. Czytało mi się ją przyjemnie. Tekst bez przynudzania, cały czas się coś działo, co cenię sobie w tego typu książkach. Fakty może nieco przerysowane ale nie raziło mnie to aż tak bardzo. Chętnie sięgnę po kolejną pozycję tego autora :)

Moja przygoda z Michaelem Palmerem zaczęła się kilka lat temu. Był to okres fascynacji thrillerami medycznymi za sprawą niedoścignionego mistrza tego gatunku Robina Cooka. Michael Palmer takiej sławy nie zdobył, ale jego powieści są równie mroczne i przerażające.
"Przysięga" to klasyczny przykład tego gatunku. Eksperymenty genetyczne, spisek na szczytach władzy, korupcja, a...

Dyskusje

• 2019