Ola Mazur Wydawnictwo: Ola Mazur on Amazon kryminał, sensacja, thriller
Ola Mazur on Amazon
kryminał, sensacja, thriller
2011-05-28

Pierwszy dłuższy kryminał tej niezależnej autorki mam właśnie za sobą.Moje pierwsze spostrzeżenia to zdecydowana poprawa po przeczytaniu jej pierwszej publikacji " Wszyscy jesteśmy cmentarzyskami". Książka zawiera dość zawiła fabułę i na początku nawet mnie zainteresowała, zgrany opis postaci był świetnym wprowadzeniem w stylizacje kryminału. Jednak autorka moim zdaniem...

• Kryminał
  • EBOOK

Dodaj cytat z książki Mroźne tchnienie śmierci