Rok uciekiniera 365. Luty

Artvitae
kryminał, sensacja, thriller
Jakub Polkowski

Na półkach: , , , , , , , ,

Tom 2 dużo lepszy od tomu 1. Aczkolwiek niekoniecznie się zapowiadało. Początek fajny, ale później było coraz lepiej. Akcja nabierała tępa. Książkę szybko się czytało, ze względu na to, iż jest króciutka.
I zamiast mieć już jakieś odpowiedzi to ja mam coraz więcej pytań. Dobrze, że mam kolejną część, bo skończyć znowu w tak drastycznym momencie to aż bezczelność (ale taka...

Fajna i wciągająca. Ale jak dla mnie zdecydowanie za krótka. Te 12 części mogłoby spokojnie być wydane jako trylogia. A tak: człowiek ledwie się wkręci w daną część a ona już się kończy.

• 2014
  • Bez których nie umiem żyć
  • Rok 2014
  • Następne części