Autobiografia

Alex Ferguson Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie biografia, autobiografia, pamiętnik
424 str.
Tytuł oryginału:
My Autobiography
Data wydania:
2014-05-30
Data 1. wyd. pol.:
2014-05-30
Data 1. wydania:
2013-11-05
Liczba stron:
424
Język:
polski
ISBN:
9788308053614
Tłumacz:
Krzysztof Skonieczny
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Literackie
Tagi:
futbol Manchester United sport Anglia
Tytuł oryginału:
My Autobiography
Kategoria:
biografia, autobiografia, pamiętnik
Data wydania:
2014-05-30
Liczba stron:
424
Język:
polski
ISBN:
9788308053614
Tłumacz:
Krzysztof Skonieczny
Tagi:
futbol Manchester United sport Anglia
Średnia ocen
7,5 / 10
355 ocen 41 opinii

Oceń przeczytaną książkę
i
Dodaj książkę do biblioteczki

Porównaj ceny

i
Porównywarka z zawsze aktualnymi cenami
W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawierają aktualne ceny sprzedaży. Nasze księgarnie partnerskie oferują wygodne formy dostawy takie jak: dostawę do paczkomatu, przesyłkę kurierską lub odebranie przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych klientów i beneficjentów usług premium zgodnie z regulaminem wybranej księgarni.
Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
• online
• przelewem
• kartą płatniczą
• Blikiem
• podczas odbioru
W zależności od wybranej księgarni możliwa jest także wysyłka za granicę. Ceny widoczne na liście uwzględniają rabaty i promocje dotyczące danego tytułu, dzięki czemu zawsze możesz szybko porównać najkorzystniejszą ofertę.
Poczekaj, szukamy dla Ciebie najlepszych ofert

Pozostałe księgarnie

Informacja

Reklama

Książki autora

Reklama

Podobne książki

Więcej
więcej

Oceny

Średnia ocen
7,5 / 10
355 ocen
Twoja ocena
0 / 10

Opinie [41]

Sortuj:
181
64

Na półkach: ,

Dla fanów Manchesteru United, Premier League jak i dla zwykłego fana piłki nożnej jest to książka obowiązkowa. Sir Alex zawsze słynął z bardzo dobrej, fotograficznej pamięci i widać to nawet w tej książce. Zgrabnie przedstawia on nam swoje młodzieńcze lata w Szkocji, początki prowadzenia klubów ale również prowadzenie własnego baru o czym nie miałem pojęcia! Z tej...

więcej Pokaż mimo to

166
101

Na półkach:

Trochę się rozczarowałem. Jakby sir Alex chciał opowiedzieć o wszystkim i momentami wyszło to zbyt pobieżnie. Spodziewałem się ciekawszych refleksji, bardziej uporządkowanych myśli. Momentami brak mu autokrytyki, jak w przypadku psychologicznego wpływu na sędziów swoją charyzmą, ale może właśnie dlatego sir Alex tyle wygrał? Fajnie jednak kreśli relację z różnymi...

więcej Pokaż mimo to

103
27

Na półkach: ,

Wspaniała książka wielkiego trenera,którą czyta się z wypiekami na twarzy. Pozycja obowiązkowa dla fanów MU, ligi angielskiej i piłki nożnej. Dzięki niej ci którzy byli świadkami poczynań MU, mogą sobie przypomnieć wydarzenia sprzed wielu lat z punktu widzenia trenera Alexa Fergusona. Ale nie tylko. Możemy poznać lepiej tego wielkiego trenera, jego podejście do życia,...

więcej Pokaż mimo to

Reklama
298
55

Na półkach: ,

Dla fanów SAF pozycja obowiązkowa. W książce jest wiele odniesień do historii klubu, stąd też dobrze mieć ogólną wiedzę na temat United. Niemniej jednak nie wyklucza to zainteresowania książką osób w ogóle z klubem nie związanych. Autobiografia SAF, to przede wszystkim historia człowieka sukcesu opowiedziana z jego własnej perspektywy. Zawiera dużo prawd uniwersalnych, o...

więcej Pokaż mimo to

45
43

Na półkach: , ,

Autobiografia Alexa Fergusona to obowiązkowy tytuł dla każdego fana Manchesteru United. Nie zabrakło tam opisów wielu legend tej drużyny, codziennych zmagań trenera z piłkarzami, historii z nimi związanych, a także poszczególnych meczów. Widać że Ferguson to miłośnik piłki nożnej, żyje tym sportem i można to odczuć czytając jego analizy poszczególnych meczów czy zawodników....

więcej Pokaż mimo to

329
113

Na półkach:

Książka dla fanów... Liverpoolu jak ja :)
Interesujące spojrzenie na rywalizację w Premier League ze strony Alexa Fergusona. Ferguson to pasjonat, gawędziarz, a do tego genialny menedżer. Dopiero jego odejście na emeryturę sprawiło, że mogłem podejść do niego bez złych emocji i muszę przyznać, że darzę go szacunkiem i... sympatią. Łatwo zobaczyć dlaczego obsesyjnie chcący...

więcej Pokaż mimo to

108
59

Na półkach: ,

Książka opisująca przeżycia i pracę najlepszego trenera świata. Dużo wspomnień, refleksji, wyjaśnień wielu kontrowersji z historii jego pracy w United. Czytając ją łezka w oku się kręci i tęsknota za starym, dobrym United ;)

Pokaż mimo to

199
123

Na półkach: ,

Osoby sir Alexa Fergusona nikomu na pewno przedstawiać nie trzeba. Żywa Legenda nie tylko Manchesteru United, mająca swój pomnik, ale także i całego piłkarskiego świata. Wydawnictwo Literackie w czerwcu 2014 roku opublikowało autobiografię Szkota.

Były trener United na pomysł na napisanie swojej autobiografii wpadł już dobrych parę lat temu. A że decyzja o odejściu na...

więcej Pokaż mimo to

29
4

Na półkach: ,

Kariera Sir Alexa „od deski do deski”. Żadnych ciekawych smaczków :(

Pokaż mimo to

65
37

Na półkach: ,

szukałem pozytywów dla tej książki, ale nie dałem rady znaleźć. Myślałem, że dowiem się ciekawych smaczków z czasów wielkiego MU.
Niestety zawiodłem się...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje

Książka na półkach

  • Przeczytane
    421
  • Chcę przeczytać
    189
  • Posiadam
    177
  • Ulubione
    16
  • Biografie
    14
  • Teraz czytam
    11
  • 2014
    9
  • Sport
    9
  • Piłka nożna
    5
  • Sportowe
    4
więcej mniej

Reklama
Reklama

Tu pojawią się rekomendacje dla ciebie

Aby zobaczyć rekomendacje oceń 30 książek w serwisie

Oceń

Wypożycz z biblioteki

Reklama

Cytaty

Alex Ferguson Autobiografia Zobacz więcej
Alex Ferguson Autobiografia Zobacz więcej
Reklama
Więcej

Video

Video
Reklama

Mogą Cię również zainteresować

Reklama

Przeczytaj także

zgłoś błąd
zgłoś błąd