Pegaz. Olimp w stanie wojny

Kate O'Hearn Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Pegaz (tom 5) Seria: Pegaz fantastyka, fantasy, science fiction
Rise of the Titans
fantastyka, fantasy, science fiction
PAULINA KIELAN
Pegaz
mitologia pegaz fantasy

Niezbyt skomplikowana ale za to miły czasoumilacz.

Super! Szkoda, że za mało się całowali z Joelem :/

Olimpijscy bogowie, od tysiącleci rozpalają wyobraźnię ludzi na całym świecie.Niezliczone publikacje, świadczą o niesłabnącej popularności i fascynacji tymi mitami.Są to nie tylko fantastyczne opowieści, osadzone w tymże świecie, ale i całkiem poważne rozważania, stanowiące o Olimpie.

"Pegaz.Olimp w stanie wojny, przedstawia nam kolejne perypetie dziewczynki z wiecznym...

Bardzo świetne. Podczas czytania towarzyszyły mi bardzo mocne uczucia, emocje. Przyjemnie się czytało. Jedynie troszkę samiuteńki koniec mi się nie podobał (ale to tylko moje zdanie :))

Piąta cześć mnie zawiodła. Sądziłam, że skoro w czwartej był agent B. i prosił Emily o odszukanie to w tej części go odnajdzie. I Stelle. Niestety tak się nie stało. Do tego znowu to CRU. Hm no cóż dobrze, że było ich tylko trochę. Nie fajne też było, iż tak jak i w trzech poprzednich częściach mamy krótkie wyjaśnienia, powtórzenia z poprzednich części, ale to to taki mini...

Tyle się tu wydarzyło. Ah... szkoda, że to ostatnia część :/
Chyba, że o czymś nie wiem ;)

Twórczość Kate O'Hearn zaczęłam poznawać jakiś rok temu. Z lekkim powątpiewaniem skusiłam się na lekturę pierwszego tomu. Po jego zakończeniu stałam się wielką miłośniczką serii, Pegaza oraz Chryzaora.

Ostatnią wojnę udało się wygrać Olimpijczykom. Tytani pod wodzą Saturna zostali pokonani i wtrąceni do lochów. Nic nie zapowiadało tragedii, która miała się wkrótce zdarzyć....

Dyskusje

• Fantasy