Mirjam Mous Wydawnictwo: Dreams literatura dziecięca
thriller młodzieżowy password
literatura dziecięca
Anna Stolarczyk
thriller młodzieżowy password

Na prawdę pozytywnie zaskoczyła mnie ta niepozorna książeczka! Ciekawa fabuła, trzymająca w napięciu do końca, fajnie napisana, czyta się szybko. Mogę jak najbardziej polecić!

Skojarzynki:
przyjaźń * porwanie * zmiana * poszukiwania * odwaga

Mirjam Mous to nieznana mi dotąd autorka, ale spodobała mi się okładka tej książki, szczególnie te wpatrując e się we mnie oczy. Trafiłam na nią w hipermarkecie, gdzie wyglądała ze stosu innych powieści. Pomyślałam sobie, że czemu nie miałabym dla odmiany poczytać czegoś lekkiego, młodzieżowego? I......

Na półkach: , , , , ,

Jest to naprawdę świetny thriller młodzieżowy. Polecam go każdemu bez względu na płeć. Na pewno przypadnie do gustu młodszym czytelnikom, ale starszym też może się spodobać.

Książkę tę czyta się bardzo szybko. Można ją skończyć w ciągu kilku godzin, bo naprawdę wciąga. Jak zaczniemy ją czytać, to nie jesteśmy w stanie jej odłożyć.

Zakończenie trochę mnie rozczarowało. Nie...

Historia bardzo wciągająca,sprawiała że nie mogłam oderwać się od książki. Autorka umieściła historię z punktu widzenia 3 narratorów co pozwala zrozumieć tok rozumowania każdego bohatera. Oceniam książkę bardzo pozytywnie, ale myślę, że Boy 7 była o wiele ciekawsza.

Dobry, trzymający w napięciu thriller, dodatkowo opowiedziany z perspektywy trzech nastolatków. Wciąga!

Cóż mogę powiedzieć. Książka nieco innego typu, który zwykłam czytać. Nie była zła, ale... opis zdarzeń z perspektywy trzech osób w pewnym momencie mnie znużył ... poza tym dość szybko można domyślić się przebiegu zdarzeń oraz poznać ich przyczyny i ewentualne skutki.
6 gwizdek za łatwość czytania i poznanie czegoś nowego.

O czym mowa?
Kiedy Mick znajduje swojego najlepszego przyjaciela Jerro nieprzytomnego i nie dającego żadnych oznak życia wie, że nic nie będzie jak dawniej. Po wypadku kumpel bohatera zachowuje się przedziwnie, tak jakby był zupełnie kimś innym. Same przyczyny choroby i droga do szpitala są podejrzane a Mick nie zamierza tak tego zostawić.
Wygląd
Podoba mi się, że okładki...

I have a bad feeling about this
~ Star Wars Episode I, The Phantom Menace
Książka, która zaczyna się cytatem z Gwiezdnych Wojen nie może być nudna. Ponadczasowy hit, jeszcze bardziej popularny ostatnimi czasy ze względu na premierę kolejnej filmowej części, zapowiada prawdziwą bombę! „Password” to thriller, którego głównymi bohaterami są dwaj przyjaciele. Dwie odrębne...

To jest link do mojej opinii na blogu, który piszę.
Zapraszam :)

Dyskusje