Biały płomień

James Grady Wydawnictwo: Adamski i Bieliński Seria: Czarna kryminał, sensacja, thriller
White Flame
kryminał, sensacja, thriller
Jan Zakrzewski, Ewa Krasnodębska
Czarna
zamach prezydent USA Stany Zjednoczone FBI ATF Secret Service

Okładka książki Najlepsze amerykańskie opowiadania kryminalne 2011 Brock Adams, Eric Barnes, Lawrence Block, Harlan Coben, Max Allan Collins, David Corbett, Brendan DuBois, Loren D. Estleman, Beth Ann Fennelly, Ernest J. Finney, Tom Franklin, Ed Gorman, James Grady, Chris F. Holm, Harry Hunsicker, Richard Lange, Joe R. Lansdale, Charles McCarry, Dennis McFadden, Christopher Merkner, Andrew Riconda, S. J. Rozan, Mickey Spillane, Luís Alberto Urrea
5,6
Najlepsze amer... Brock Adams, Eric B...
Okładka książki Inherit the Dead Mark Billingham, Lawrence Block, C.J. Box, Ken Bruen, Alafair Burke, Stephen L. Carter, Lee Child, Marcia Clark, Max Allan Collins, John Connolly, James Grady, Heather Graham, Bryan Gruley, Charlaine Harris, Mary Higgins Clark, Val McDermid, S. J. Rozan, Dana Stabenow, Lisa Unger, Sarah Weinman
8,0
Inherit the Dead Mark Billingham, La...
Okładka książki Manuskrypt Chopina Lee Child, David Corbett, Jeffery Deaver, Joseph Finder, Jim Fusilli, John Gilstrap, James Grady, David Hewson, John Ramsey Miller, P.J. Parrish, Ralph Pezzullo, S. J. Rozan, Lisa Scottoline, Peter Spiegelman, Erica Spindler
5,7
Manuskrypt Cho... Lee Child, David Co...