Phoenix Rockstar

Okładka książki Phoenix Rockstar Bec Botefuhr
Okładka książki Phoenix Rockstar
Bec Botefuhr Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Biker Rockstar (tom 1) literatura piękna
Biker Rockstar (tom 1)
Kindle Edition
2013-01-01
2013-01-01

WOW historia bardzo pokręcona ale fajnie się ją czytało. Violet dziewczyna z własnym demonem który paraliżuje ją w deszczu z burzą obwinia się za śmierć przyjaciółki. Travis z swoimi tajemnicami, naprawdę zawalił sprawę utrzymując dziecko w tajemnicy, zwłaszcza po tym jak widział co z nią jest po informacji o siostrze. Ciekawa jestem kto przyjął postrzał.... ś

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Średnia, niewiarygodna, naciągana

Średnia, niewiarygodna, naciągana

Przeczytane i w tym przypadku chyba będzie szybko zapomniane. Kolejna historia miłosna z zagrożeniem w tle i młodymi, jeszcze nie do końca mentalnie ukształtowanymi bohaterami. Przeszkadzała mi zbyt duża ilość dialogów bez narracji, w zasadzie przez większość książki. Po drugie akcja dzieje się bardzo szybko i co do zasady wątki mogłyby być nawet ciekawe, ale nie są moim zdaniem dopracowane, z chęcią chciałabym abym książka była dłuższa, a główne sceny bardziej opisane i rozłożone w czasie. Czego nie można nie powiedzieć to to, że końcówka została tak przemyślana, aby czytelnikowi przez myśl nawet nie przeszło, aby nie sięgnąć po kolejną część.

Ciężko się od tej książki uwolnić, taka jest moja pierwsza myśl po przeczytaniu jej. Jak ją znalazłam unikałam przeczytania jej twierdząc, że będzie słaba i nudna, no cóż może trochę była, ale po przeczytaniu po raz 3 opisu, wzięłam się za nią, i jestem z tego powodu szczęśliwa.
Czytając ją byłam trochę zniesmaczona akcją, wszystko działo się za szybko, i historia nie była zbyt rozbudowana, bardzo nad tym ubolewałam. Przyznać muszę, myślałam że Violet będzie całkowicie inna, miałam ją za niegrzeczną dziewczynkę i wgl, a tu za młodu zraniona dziewczyna, którą ciągle spotyka coś okropnego. A pan Phoenix jest też inny, po pierwsze bardzo przypomina mi Mr.Grey'a (wiem wiem dziwne),jest tak samo troskliwy i zaborczy, mimo iż sam nie jest ok względem Violet. Nie można zaprzeczyć, ta dwójka kocha się od samego początku i oboje są tym przerażeni, podejrzewam, że to dlatego On uciekł, i zostawił ją samą i załamaną, a w sumie potem ona jego ;p ale o tym będzie mowa w kolejnej części.
Tak wysokie noty daje tej książce tylko ze względu na koniec, gdzie o mało się nie popłakałam razem z główną bohaterką, którą można powiedzieć wszyscy skrzywdzili, psychicznie i fizycznie. To właśnie koniec był najbardziej interesujący i poniekąd okrutny po zostawia czytelnika nieusatysfakcjonowanego tą częścią, i by uspokoić swą ciekawość musi jak najszybciej zacząć drugą, cóż ja walczę z tą pokusą, bo mam do przeczytania jeszcze inne książki, które obiecuje sobie, że przeczytam, zanim sięgnę po inne, lecz słabo mi to wychodzi. ;) Tą książkę naprawdę polecam. :D

taka zajebista historia, a potraktowana tak płytko. nie narzekam na ciągłe dialogi, bo od jednej sytuacji przepełnionej rozmową za chwilę przechodzi się do drugiej, ale brakuje mi narratora w tej opowieści, dlatego nie czuję tej historii, naprawdę. Violet, córka przywódcy motocyklistów, z przeszłością i nękającą ją teraźniejszością, bo musi płacić za swoje grzechy, ojca jak i miłości swojego życia. on, Travis - gwiazda rocka, dawniej członek gangu ojca Violet, zakochany w niej po uszy, z przeszłością i gównem, które sobie robi w następnej części. tu, w pierwszej części akcja dzieje się szybko, przeskakujemy z jednego bagna w drugie - tak dokładnie, a akcja kończy się w takim momencie, że należy sięgnąć po kolejną część.. jednak już zaczęłam czytać i mogę stwierdzić, że zapowiada się lepiej. zauważyłam już narratora w postaci naszej pary i to mi się podoba i cóż nie mogę się doczekać finału tej historii.

Hmmm co by tu napisać o tej książce. Opis bardzo mnie zainteresował i pomyślałam "o tak to jest to", zaczęłam czytać i szczerze męczyłam tę książkę aż nagle końcówka mnie wciągnęła i myślałam potem co tu będzie dalej, dlatego daję taką ocenę i chętnie sięgnę przeczytać drugą część:)

Zaciekawiona opisem a głównie faktem, że w książce występuje gwiazda rocka i gang motocyklowy myślałam, że to będzie mój hit. Jednak się pomyliłam. Przede wszystkim jest tu przepych informacji i gdyby autorka dobrze to rozbudowała a nie ucinała faktów czy sytuacji mogłaby być z tego niezła historia a nawet trylogia czy seria. Dobry pomysł na historię, momentami zabawna z wplątanymi wspomnieniami z młodości i scenami erotycznymi. Violet, główna bohaterka bardzo niedojrzała, dziecinna ale czego można się spodziewać po 21 letniej młodej kobiecie. Dopiero wkracza w dorosłe życie a ma już swoje "koszmary". Jeżeli chodzi o Travisa, seksowną gwiazdę rocka i miłość z czasów młodości Violet to miałam cały czas przeczucie, że ukrywa coś, że to "coś" jest duże. Niestety książka kończy się w takim momencie, że koniecznie trzeba przeczytać kolejną część.

Ostatnio polubiłam książki o gangach motocyklowych i gwiazdach rocka, dlatego sięgnęłam po tę pozycję. Książka bardzo mi się spodobała i na pewno przeczytam kolejny tom.
Główna bohaterka czasem zachowuje się jak "mała księżniczka" (co czasem doprowadza do szału). Mimo to widać odraz że od dziecka była rozpieszczana... Kiedy w jej życiu pojawia się stara miłość Violet wie, że od teraz wszystko się zmieni. Tylko czy na lepsze?

No cóż, to było... głupie? Bezmyślne? Płytkie?
21-latka, która zachowuje się jak 8-latka i ucieka przed każdym napotkanym problemem. Najpierw robi scenę, a za chwilę zachowuje się jakby nic się nie wydarzyło. Rodzice raz traktują ją jak 30-latkę, a raz jak 8-latkę?
Totalna strata czasu. A jest jeszcze część 2.

No cóż, to było... głupie? Bezmyślne? Płytkie?
Totalna strata czasu. A jest jeszcze część 2.

jestem zakochana w tej książce , no ale ja tak mam uwielbiam złych , chłopców , takich mrocznych , tajemniczych a zarazem gotowych poświęcić prawdziwej miłości jeżeli już to do nich dotrze:D:D:

• Romans/Erotyk
  • 2015